Nové pracovní pozice díky rozšíření EMTC – Czech a.s. do Karlovarského kraje. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nové pracovní pozice díky rozšíření EMTC – Czech a.s. do Karlovarského kraje.


Obchodní a vývojářská společnost EMTC – Czech a.s. otevřela na počátku nového roku své regionální zastoupení v Karlových Varech. Vstupem do západočeského regionu sleduje nové obchodní příležitosti a především poskytnutí desítky pracovních míst v tomto problematickém kraji. Karlovarský region si EMTC – Czech a.s. vybrala záměrně, plní tak své strategické vize regionální expanze.

„Nová strategie obchodní divize společnosti si klade za cíl výrazné rozšíření do nových regionů České republiky v následujícím roce. Karlovarský kraj je tak pro nás ideálním místem pro budování dalšího business plánu. Proto jsme celou kancelář koncipovali jako školící a náborové středisko.“ říká personální ředitelka Ing. Vendula Petříková.
Rozšíření do Karlových Varů bude provázet reklamní kampaň společnosti zaměřená právě na nové pracovní pozice. S reklamní kampaní se místní obyvatelé setkají v tamních obchodních centrech, v ulicích města, ale také na předních internetových portálech nabízející volná pracovní místa. „Prioritou je nyní pro nás vhodný výběr kandidátů na poptané pozice, kteří budou moci využít systému vzdělávání, který budujeme téměř 10 let.“ dodává Petříková.

Společnost EMTC – Czech a.s. je ryze českou společností působící na českém trhu od roku 2003. Následným vývojem se EMTC – Czech a.s. stala silnou skupinou nemající na českém trhu přímou konkurenci. Od roku 2010 se obchodní divize společnosti rozšířila o technologickou divizi produkující projekty po celém světě. Obchodní partneři nemusí hledat své zákazníky – od toho mají EMTC – Czech a.s.
Kontakt:

Jiří Novotný
Marketing Manager
jiri.novotny@emtc.cz
www.emtc.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 2. 2012 11:23
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: EMTC - Czech a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Jiří Novotný
Marketing Manager
EMTC – Czech, a.s.
774 180 000
jiri.novotny@emtc.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.