Nové parkovací domy zvýší komfort zákazníků obchodního centra | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nové parkovací domy zvýší komfort zákazníků obchodního centra


Praha, 9. srpna 2011 – Společnost CEMEX dodala bezmála 3 000 m3 betonu na stavbu parkovacích domů Černý Most, jež byla realizovaná v uplynulých měsících. Objekty poslouží k parkování vozidel zákazníků nově zrekonstruovaného obchodního Centra Černý Most, IKEA a supermarketu Globus.

Centrum Černý Most prochází výraznou změnou a nově svým zákazníkům nabídne více než 160 maloobchodních jednotek, zábavní zóny, prostory pro pořádání akcí i možnosti relaxace, to vše na ploše 82 000 m2. Součástí je zmiňovaný parkovací prostor, který nabídne 3 300 míst na několika patrech. Otevření zcela nového Centra Černý Most je naplánováno na jaro roku 2013.

Zakázku zabezpečovala provozovna CEMEXu Horní Počernice, a to téměř v nepřetržitém provozu. Také nasazení autodomíchávačů a čerpadel betonu muselo vycházet z nadstandardních požadavků stavby, proto logistická podpora vyžadovala zvýšenou pozornost a úsilí. Celý průběh dodávky betonu byl 24 hodin denně monitorován technologickým oddělením a všechny provozně-technologické problémy byly okamžitě řešeny.

Fotografie průběhu stavby parkovacího domu naleznete zde:
http://www.flickr.com/photos/pramconsulting/6011433612/in/photostream/

Fotografie realizace nového Centra Černý Most naleznete zde:
http://www.flickr.com/photos/pramconsulting/6010923449/in/photostream/
Loga a fotografie naleznete v sekci pro média: http://www.cemex.com/MediaCenter.aspx
CEMEX je přední celosvětový výrobce a dodavatel betonu, betonových směsí, litých podlah, anhydritových potěrů, izolačních a výplňových cementových pěn, samozhutnitelných betonů, vymývaných betonů a jiných speciálních produktů. Zabývá se rovněž těžbou a zpracováním kameniva, nabízí kvalitní přírodní tříděný i netříděný kámen a písek. V České republice CEMEX provozuje 53 betonáren, 7 štěrkoven, 2 kamenolomy a cementovou mlýnici. Více na www.cemex.cz a www.specialni-produkty.cz.

Kontakt:

Maria Pošteková
Key Account Manager
maria.postekova@pram.cz
www.pram.cz
222351497


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 8. 2011 10:46
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.