Nové kurzy street dance v Olomouci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nové kurzy street dance v Olomouci


Jste z Olomouce nebo okolí chcete se naučit tancovat nejrůznější pouliční taneční styly (street dance)? V tom případě rozhodně mrkněte na aktuální nabídku 331 Dance Studia Olomouc, které již čtvrtým rokem působí pod záštitou HipHopDance.cz.

Předností 331 Dance Studia je především široký výběr kvalitních lektorů z celé Moravy. Účelově jsou vybíráni typově různorodí lektoři, aby tanečníci získali co nejlepší přehled o jednotlivých tanečních stylech spadajících pod street dance. Důraz je kladen především na techniku a know-how.

V únoru 2014 se otevírá několik nových kurzů, v rámci kterých si vyberou všechny věkové kategorie. V nabídce 331 Dance Studia Olomouc najdete např. speciální kurz pro děti a juniory, exkluzivní výuku dámských tanečních stylů nebo např. samostatný kurz pro absolutní začátečníky. Otevírá se tzv. soutěžní složka pro všechny, kteří se chtějí účastnit tanečních soutěží a vystoupení. Kompletní nabídku najdete na www.331.cz.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 1. 2014 8:04
Kategorie: Sport
Název zdroje: HIPHOPDANCE.CZ (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Street dance portal. Novinky ze světa pouličního tance (street dance, break dance). Reporty, fotoreporty a videa z tanečních battlů a workshopů, pozvánky na akce, rozhovory, atd.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.