Nové internetové stránky o recyklaci – puruplast.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nové internetové stránky o recyklaci – puruplast.cz


Společnost Puruplast, a.s. spustila nové internetové stránky o sběru, ekologické recyklaci a šetrném zpracování plastových odpadů. Pro návštěvníky webu je připraveno nové grafické zpracování, přehlednější struktura a informačně bohaté texty. V budoucnu také přibudou pravidelně publikované odborné články o plastových odpadech, recyklaci nebo třeba zatravňovací dlažbě.Puruplast, a.s. se zabývá nejen sběrem a recyklací plastů, ale také výrobou finálních produktů. Základním výrobním materiálem pro zatravňovací tvárnice, kompostéry, drtě, regranuláty a aglomeráty je právě plastový odpad. Produkty Puruplast jsou určeny konečným spotřebitelům – domácnostem. V některých případech mohou sloužit jako vstupní surovina pro další výrobu plastů.

Internetové stránky www.puruplast.cz slouží především jako prezentace finálních výrobků recyklačního procesu. V jednotlivých kategoriích je popsán proces výroby produktů Puruplast, jejich vlastnosti i možnosti využití. Na stránkách najdete kategorii s mnoha referencemi včetně fotografií.

Společnost Puruplast, a.s. na stránkách nabízí také speciální program pro zpevňování ploch. Zákazníci si mohou vybírat z několika druhů zatravňovacích tvárnic a doplňkových dílů pro pokládku ve členitých terénech. Součástí sekce o zpevnění ploch a zatravňovacích tvárnicích je podrobný ceník, detailní informace o technických vlastnostech zatravňovací dlažby a pokládce i nabídka odborného poradenství.

Pro zájemce o výrobky Puruplast je na webu připravena interaktivní mapa. V té si mohou zákazníci vyhledat obchodní partnery a prodejce ekologicky šetrných produktů.

Navštivte nové internetové stránky www.puruplast.cz a získejte tak více informací o společnosti Puruplast, a.s..

Kontakt:

Janák Karel
linkbuilder
janak@sovanet.cz
+420 543 255 858


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 1. 2009 13:39
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Puruplast (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Puruplast, a.s. byla založena v roce 1998. Specializuje se na sběr, recyklaci a výrobu finálních výrobků. Všechny fáze zpracování plastů probíhají za použití moderních technologií, které umožňují minimalizovat množství výrobního odpadu. Mezi nejznámější výrobky Puruplast patří zatravňovací tvárnice pro zpevňování ploch nebo ekologické kompostéry na zpracování přírodního odpadu z domácností. Drtě, aglomeráty a regranuláty slouží jako vstupní polotovary pro výrobu plastových výrobků.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.