Nová zimní kolekce NORDBLANC | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nová zimní kolekce NORDBLANC


Nová zimní kolekce NORDBLANC přichází s pestrou a širokou nabídkou oblečení, určeného pro lyžování, snowboarding a turistické výlety do zasněžené přírody.

Až napadne první sníh, lyžařské vleky se na horách rozjedou a vy si budete chtít dokonale užít prodloužený víkend či dovolenou na lyžích, nezapomeňte na kvalitní lyžařské oblečení. Vývojové oddělní značky NORDBLANC klade veliký důraz na využívání nejnovějších trendů v materiálech a technologiích. Výrobky, určené pro sportovní aktivity jsou opatřeny membránou Teratex, která zaručuje odolnost proti promoknutí, dostatečně chrání před větrem a zároveň zajistí i dostatečný odvod vlhkosti od těla.
Avšak oblečení NORDBLANC není jen o funkčnosti. Nová zimní kolekce 2010-11 byla navržena v souladu s aktuálními trendy v pestrých barvách a samozřejmostí je i dokonale propracovaný střih. Barvy letošní sezóny jsou klasická červená, pekelně fialová a limetkově zelená.
Nezbytnou součástí každé zimní kolekce jsou doplňky. Kromě čepice, brýlí a ponožek se neobejdete bez rukavic, které chrání před mrazem a mokrem. NORDBLANC nabízí rukavice z nepromokavého materiálu, s rychleschnoucí vnitřní podšívkou a speciálními prvky pro snowboardové využití.
Užijte si hory v kvalitním oblečení! NORDBLANC naleznete ve značkových prodejnách po celé České a Slovenské republice. Více na www.nordblanc.com

Kontakty:
www.nordblanc.com
Pro novináře:
Hana Pokorná
marketing1@nordblanc.cz
tel. 734 325 135
Kontakt:

Hana Pokorná
Marketing Specialist
marketing1@nordblanc.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 11. 2010 9:54
Kategorie: Sport
Název zdroje: Nordblanc (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
značkové oblečení
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.