Nová retailová banka Air Bank se rozhodla využít poradenských služeb od OpenOne | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nová retailová banka Air Bank se rozhodla využít poradenských služeb od OpenOne


Praha, 30. červen 2011 – Nově vznikající retailová banka Air Bank, patřící do skupiny PPF, si vybrala společnost OpenOne ke spolupráci při budování svého zákaznického servisu. OpenOne pomáhá Air Bank jak se samotným projektovým vedením spuštění zákaznického servisu, tak s řadou dalších konkrétních činností souvisejících s plánováním a rozhodováním o dalším postupu v rámci projektu a koordinací a kontrolou jednotlivých aktivit. Pokryty jsou všechny aspekty budování kontaktního servisu, jako jsou pracovní postupy, IT systémy, provozní řízení, lidské zdroje, reporting, spokojenost zákazníka a spolupráce s externími call centry.

V rámci budování zákaznického servisu se neřeší jen procesy příjmu požadavků zákazníků, ale také procesy aktivního oslovování klientů. Důraz je kladen na přímé komunikační kanály a na velmi vysoce ceněný vztah se zákazníkem. Vybudování kvalitního zákaznického servisu je pro Air Bank jednou z klíčových výhod a OpenOne využívá v tomto projektu své bohaté zkušenosti získané z již realizovaných projektů budování kontaktních center.

„Air Bank staví požadavky a potřeby zákazníků na první místo, což bylo i důvodem, proč se vedení banky rozhodlo najít pro spuštění zákaznického centra zkušeného partnera v oblasti budováním kontaktních center, který by byl schopen navrhnout optimální řešení. Náš tým specialistů navrhl řešení přesně odpovídající potřebám Air Bank a jejímu zákaznickému servisu,“ říká Tomáš Dočekal, ředitel divize Business Consulting – Sales společnosti OpenOne, a dodává: „Věřím, že výsledek spolupráce Air Bank s OpenOne noví zákazníci banky pozitivně ocení.“
Kontakt:

Karel Kapinus
Managing Partner
karel.kapinus@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 6. 2011 13:31
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.