Nová recepce: v nemocnici služby jako v hotelu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nová recepce: v nemocnici služby jako v hotelu


Boskovická nemocnice připravuje zcela novou a multifunkční recepci. Obsluha bude poskytovat informace o aktuálním dění v nemocnici a požadované informace o jejím provozu. Nahradí tak provoz dosavadního informačního střediska, jehož podoba a vybavení již neodpovídá potřebám moderního zdravotnického zařízení.

V budoucnu nemocnice chystá propojení recepce s elektronickým objednávacím systémem pacientů, čímž její obsluze mimo jiné umožní i okamžité zjištění aktuální čekací doby v příslušné ordinaci, vytíženost konkrétního lékaře nebo nejvhodnější termín příští návštěvy pacienta.
„Architektonický design a servis poskytovaných služeb bude naplňovat koncepci nemocnice pro 21. století. Naší snahou je maximálně vyjít vstříc pacientům a usnadnit jim pobyt v nemocnici nebo přesně naplánovat návštěvu lékaře bez čekání,“ přibližuje ředitel nemocnice Rostislav Verner a dodává, že v těchto dnech probíhají úpravy nové recepce. Od září by pak měl být spuštěn zkušební provoz. Recepce bude otevřena každý den od 7.00 do 15.30 hodin. Podle poznatků ze zkušebního provozu případně dojde k úpravě pracovní doby.
U recepce bude velký informační LCD panel, kde budou zobrazeny aktuální informace týkající se provozu nemocnice. „Velmi často si pacienti potřebují okopírovat lékařské zprávy a další důležité materiály. Kopírovací servis bude součástí nové recepce,“ sdělil ředitel Verner.

Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 8. 2011 9:06
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.