Nová recepce se osvědčila. Její služby využívá osmdesát lidí denně | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nová recepce se osvědčila. Její služby využívá osmdesát lidí denně


Boskovice – Nová recepce se po tříměsíčním zkušebním provozu v boskovické nemocnici osvědčila. Denně její služby využije až osmdesát lidí. Pracovníci recepce hlídají změny ordinačních hodin lékařů, vyhledávají spoje hromadné dopravy, informují návštěvy o tom, kde leží pacienti a také pomáhají příbuzným s vyřízením záležitostí v případě úmrtí člena rodiny.

„K častým požadavkům také patří dotazy týkající se placení poplatků v ordinacích. Na základě podnětů našich pacientů tak připravujeme u recepce nový automat, kde bude možné si zaplatit třicetikorunové kupóny a s těmi pak jít rovnou do ordinací. Pacienti tak nebudou muset řešit poplatky s lékaři. Bude to pohodlnější pro obě strany,“ přibližuje další změny ředitel Rostislav Verner.
Služba na recepci pomáhá lidem v orientaci po nemocnici. Na nemocničních chodbách tak ubylo těch, kteří hledají ordinace, lékaře či toalety. „Když je někdo nemocný, je stresovaný samotnou nemocí. A pokud ještě musí po budově hledat ty správné dveře na vyšetření, klidu mu to nepřidá. Díky nové službě jsme toto odbourali,“ vysvětluje ředitel a zároveň lékař Rostislav Verner.
Recepce je otevřena od pondělí do pátku, vždy od 7.00 do 12.00 a od 12.30 do 15.30. V době polední pauzy zastupuje recepci pracovník v kopírovacím centru.

Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 11. 2011 8:54
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.