Nová řada multifunkčních strojů Canon šetří energii | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nová řada multifunkčních strojů Canon šetří energii


Vysoká efektivita práce díky velmi široké nabídce příslušenství a tisku formátu A3 Důraz na bezpečnou práci s dokumenty

Praha, 2. září, 2008 – Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, dnes na trh uvedl novou řadu kancelářských multifunkčních zařízení formátu A3 označenou iR3225/N, iR3235/N a iR3245/N. Jde o zařízení, nabízející velmi oblíbenou kancelářskou kombinaci barevného skenování (v optickém rozlišení 600 x 600 dpi) a černobílého tisku (až 1200 x 1200 dpi) v 256 odstínech šedi. Skenované dokumenty je možné odesílat mailem či ukládat pomocí FTP. Svým uživatelům nabízí řada iR3225-45/N rovněž kopírování a faxování dokumentů.

„V souladu s naším aktivním přístupem k ochraně přírody je tato řada multifunkčních zařízení navržena s maximálním péči k omezení spotřeby,“ uvedla Radka Palánová, CBS & Corporate Marketing and Communication Manager. „Přechod z klidového stavu do plného výkonu proběhne za méně než 10 sekund, pokud je zařízení úplně vypnuté, k vytištění první kopie postačí zhruba půl minuty. V plném provozu je přitom spotřeba elektřiny 1,5 kW, tedy méně než například rychlovarná konvice.“

Rychlost tisku dosahuje v černobílém režimu pro modely iR3225/N, iR3235/N a iR3245/N postupně 25, 35 a 45 stran A4 za minutu (ve formátu A3 to je 14 stran pro iR3225/N, a 22 stran pro iR3235/N a iR3245/N). Ve strojích je pro zvýšení produktivity rovněž zabudovaný disk o kapacitě 60 GB s důrazem na bezpečné ukládání dokumentů.
K zařízením iR3225-45/N si zákazníci mohou pořídit ucelenou řadu příslušenství pro zvýšení produktivity práce. Jde například o děrovačku, sešívačku, sedlový finišer, externí zásobníky papíru (celkovou kapacitu zásobníků lze rozšířit až na 4950 listů) a další. Zařízení tak lze přizpůsobit nejrůznějším potřebám od prostého tisku až po výrobu profesionálně vyhlížejících malonákaldových publikací.
Kontakt:

canon@colin.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 9. 2008 16:44
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Canon CZ (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.
Společnost Canon Inc. byla založena v roce 1937 a téměř 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.
Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese www.canon-europe.com.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.