Nová Profesionální konzultační služba pro veřejnost NaTelefon již spuštěna! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nová Profesionální konzultační služba pro veřejnost NaTelefon již spuštěna!


Praha, 8.6.2011 - Společnost XWare, s.r.o. připravila pro českou veřejnost zcela novou službu týkající se odborných konzultací prostřednictvím telefonních hovorů. Nepřetržitá služba NaTelefon nabízí volajícím poradenství skutečných profesionálů v oblasti informačních a komunikačních technologií, daňové a účetní problematiky a dále veterinární péče. V současné době nemá na telekomunikačním trhu v rámci České republiky a střední Evropy žádnou konkurenci.

Služba NaTelefon využívá stále se zkvalitňujících možností komunikace přes telefon. Volání lze uskutečnit z jakéhokoliv telefonu, přičemž největší výhodu nabízí telefony mobilní. Takto lze v podstatě odkudkoliv a kdykoliv získat rychlou a odbornou pomoc v nouzi, čímž šetříte jak svůj čas, tak i peníze. Platíte pouze za čas strávený na telefonu s tarifem 34,-Kč /min. Systém Vám umožní volit z kategorií respektive specialistů na požadovaný obor. Motto služby NaTelefon „Uložte si do svého mobilu“ Vám pohodlně zajistí permanentní dosažitelnost v případě, že si v některých z výše zmíněných oblastí nevíte rady.
Precedentem pro tuto službu se stala oblast veterinární péče, kde Vám odbornou péči pro Vaše mazlíčky poskytnou odborníci renomovaných veterinárních klinik, např: Jaggy, VetNemo, Erika, aj. Této oblasti bylo pro zákazníky přiřazeno číslo ve tvaru 900 34 34 03. Jak nám sdělil produktový specialista XWare Michal Kudlič, služba NaTelefon disponuje již léta odzkoušenými telefonními a hlasovými systémy: „představte si možnost, že jednoduše zvednete telefon a zavoláte zvěrolékaři, který Vám ochotně poradí a pomůže Vašemu zvířeti 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Co se týče Natelefon, sázíme nejen na skutečnou profesionalitu a rychlé rozhodování konzultantů, ale také na bezchybné fungování našich technologií a spolupráci s dalšími společnostmi na propagaci této jedinečné služby.“
NaTelefon zahájila svůj provoz 6.6. 2011. Ačkoliv je služba dostupná z celé České republiky, konzultace prozatím poskytují odborníci z Prahy a Středočeského kraje. Nedílnou součástí služby jsou také webové stránky veterina.natelefon.cz, kde kromě podrobných informací, naleznete také průvodce používaní služby, často kladené dotazy či profily jednotlivých partnerských poradenských subjektů.
I když se informační technologie stále vyvíjí, častokrát ani hledání na internetu nemusí být všelékem na požadované informace, zvláště když často ani nevíte, co přesně hledáte, nebo přístup k němu není v danou chvíli k dispozici. Proto je zde služba NaTelefon.
Kontakt:

Jarmila Chromíková
PR a produktová specialistka
jarmila.chromikova@xtremeware.cz
www.natelefon.cz
739 608 107


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 6. 2011 7:57
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: XWare, s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
XWare, s.r.o. je společnost zabývající se telekomunikačními systémy a vývojem zakázkových telefonních aplikací. Svou činnost započala v roce 2005 a po své několikaleté činnosti a četných zkušenostech v oboru telefonních systémů a provozem aplikací pro širokou veřejnost využila právě těchto zkušeností pro vybudování konzultační služby NaTelefon.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.