Nová aplikace z české dílny bude pomáhat dopravcům a řidičům | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nová aplikace z české dílny bude pomáhat dopravcům a řidičům


Olomouc/ČR - Od letošního roku je na českém trhu zbrusu nová aplikace WD Fleet. Jedná se o komunikační terminál určený pro mobilní telefony a tablety, který obsahuje množství užitečných funkcí pro řidiče. Olomoucká firma HI Software Development na této aplikaci pracovala intenzivně několik měsíců a podařilo se jí vyvinout produkt, který je značným přínosem pro dopravce, řidiče a dispečery.

„WD Fleet jsme vyvinuli na základě potřeb řidičů, dopravců, ale také na základě požadavků dispečerů, kteří mají na starosti vozové parky. WD Fleet obsahuje buď Google maps, nebo softwarovou navigaci Sygic, která patří ke špičkám ve svém oboru. Produkt firmy Sygic jsme zvolili pro jejich dlouholeté zkušenosti a kvalitu navigace,“ přibližuje ředitel HI Software Development Tomáš Hoplíček.

WD Fleet je unikátní aplikace, která umožňuje detailně vytvářet přehled pohybu a výkonů řidiče, přijímání tras zaslaných dispečerem, obousměrnou komunikaci řidiče s dispečerem, GPS navigaci, příjem tankovací směrnice, upozornění na blížící se události a další potřebné funkce.

Díky spolupráci HI Software Development s firmou Sygic se olomoucká firma zařadila k největším a nejdynamičtějším integrátorům navigací Sygic v České republice. „Český trh je pro nás důležitý, je zde velký potenciál, proto jsme vstoupili jako poskytovatelé navigace do aplikace WD Fleet, která je podle nás skvělým produktem a plně odpovídá aktuálním potřebám dopravců,“ vysvětluje Katarína Ferjenčíková z firmy Sygic.

WD Fleet je v současné době používán už několika dopravci. Zájem o tuto novou aplikaci, která výrazně ulehčí komunikaci mezi řidičem a dispečerem, projevují další české firmy.
Kontakt:

Petr Příhoda
projektový manažer HI Software Development
prihoda@hisoftware.cz
+420 724 804 674


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 12. 2012 11:40
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.