Neuznává žádné hranice PEKELNÝ GM 950 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Neuznává žádné hranice PEKELNÝ GM 950


Nový smykový nakladač GM 950 vyniká ve všech směrech , proto nečekejte žádné kompromisy . S dvourychlostním čerpadlem pojezdu BOSCH-REXROTH a pneumatikami o rozměrech 12-16.5 lehce překoná i ten nejtěžší terén a s pojezdovou rychlostí 23 km/h se neztratí ani při delších přejezdech po silnici. Motor 4TN PERKINS s maximálním výkonem 64HP a velmi nízkou spotřebou vyniká kultivovaným chodem . Naložte mu klidně celou europaletu (1885Kg) , zvládne i to ! Prěsvěčte se i vy , že nový WECAN GM 950 má hranice svých možností téměř neomezené . Pořiďte si svůj nový PEKELNÝ smykový nakladač GM 950 prostřednictvím uvěrového financování Unicredit Leasing s nekompromisně nízkým úročením, s PEKELNĚ NÍZKOU CENOU JEN 666 000 Kč + DPH

Nový GM 950 vybavený klimatizací a hydraulickým systémem high flow neuznává žádné hranice . Více informací vám poskytne na telefoním čísle 602 404 119 p . Pileček nebo na www.ZEMI.CZTěšíme se na vaši návštěvu.

Kontakt:

Karel Pileček
obchodní zástupce
obchod@zemi.cz
www.zemi.cz
602 404 119


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 7. 2011 15:25
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: ZEMI stavební stroje s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Prodej a servis na smykové nakladače, kloubové nakladače, minirypadla Kubota, pásová rypadla, vysokozdvižné vozíky, teleskopické manipulátory, rypadlonakladače Terex, Fermec i přídavné zařízení.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.