NetTravel.cz spouští unikátní službu, zájezdy mohou vyhledávat skupiny | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NetTravel.cz spouští unikátní službu, zájezdy mohou vyhledávat skupiny


Internetový portál NetTravel.cz nově umožňuje vyhledávat ceny dovolených skupinám zájemců. S unikátní funkcí přichází na českém internetu jako první. Cílem inovace je poskytnout rodinám či párům možnost lépe se orientovat v nabídce zájezdů. Další novinkou je možnost parkování na letišti v Praze zdarma, a to pro všechny klienty.

Modernizované webové stránky www.NetTravel.cz nově nabízejí nejširší nabídku skupinových zájezdů. Zákazníci zde mají možnost jednoduše zjistit cenu dovolené pro celou rodinu nebo partu přátel. V rámci modernizace webu byl navíc představen nový atraktivní design a přehlednější struktura portálu. Nové funkce poskytují vyšší komfort a lepší orientaci při vyhledávání zájezdů z desítky tisíc nabídek.

„Zaregistrovali jsme poptávku po vyhledávání zájezdů podle ceny pro celé skupiny, proto jsme se rozhodli zaplnit mezeru na trhu. Cestování totiž začíná být stále více vnímáno jako společenská záležitost, lidé pouze málokdy cestují sami,“ sdělil Jan Holeček z portálu NetTravel.cz, který hledání cen zájezdů pro celé skupiny nabízí jako první v ČR. „Klienti navíc u nás nezaplatí ani o korunu více než v cestovní kanceláři, cenu si totiž na úkor zákazníka nenavyšujeme,“ doplnil Holeček.

V rámci svých služeb portál NetTravel.cz nyní nabízí také další zásadní novinku, a to parkování na letišti zdarma. Zákazníci, kteří si sjednají zájezd prostřednictvím portálu, získají možnost ponechat svá vozidla na letišti v Praze zcela zdarma.

„Pro mnoho lidí z nejrůznějších koutů republiky je náročné dostat se na letiště, což je při cestování za dovolenou značně limitující. Navíc jsou letištní parkoviště drahá, a to může mnohé od cesty letadlem odradit,“ uvedl Jan Holeček z portálu NetTravel.cz. „Proto jsme se rozhodli vyjít našim zákazníkům vstříc a nabídnout jim ke každému zakoupenému zájezdu parkováni na letišti zcela zdarma,“ dodal Holeček.







Kontakt:

Petr Lesenský
pr@lesensky.cz
+420774743800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 7. 2011 9:31
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.