NESCAFÉ POTVRZUJE ROLI HLAVNÍHO INOVÁTORA V KATEGORII KÁVY | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NESCAFÉ POTVRZUJE ROLI HLAVNÍHO INOVÁTORA V KATEGORII KÁVY


Praha, 27. září 2011 – Společnost Nestlé Česko uvádí na trh novou kávu NESCAFÉ GOLD a potvrzuje tímto roli vedoucí značky a hlavního inovátora v kategorii rozpustné kávy. NESCAFÉ GOLD v nové, moderní designové sklenici nabízí spotřebitelům unikátní funkční benefity – lehce snímatelnou fólii a praktický systém uzavírání. Receptura kávy je navíc vylepšená o intenzivnější aroma a silnější kávovou chuť a uspokojí potřeby i nejnáročnějších konzumentů kávy.

„Přicházíme s unikátním designem obalu, který se inspiruje tvarem tradičního italského kávovaru. Moderní design zvyšuje atraktivitu kávy NESCAFÉ GOLD a ihned upoutá pozornost,“ vysvětluje Jana Vávrová, brand manažerka značky NESCAFÉ. Produkt disponuje také dvěma funkčními benefity. „Nová, lehce snímatelná fólie umožní snadné otevření sklenice a praktický systém zavírání s víčkem ,click & lock‘ zachová kvalitu kávy i čerstvost aroma,“ dodává Jana Vávrová. Neméně důležitým vylepšením je i nová receptura kávy NESCAFÉ GOLD. „Káva je díky vyššímu stupni pražení kávových zrn a vylepšené technologii výroby obohacena o intenzivnější kávovou chuť a výraznější aroma, což nároční spotřebitelé jistě ocení,“ uzavírá Jana Vávrová.

Společnost Nestlé uvedla v roce 1965 pod značkou NESCAFÉ GOLD celosvětově jako první na trh rozpustnou kávu vyráběnou unikátní technologií sušení „vymražováním“ (tzn. sušení při velmi nízkých teplotách), která uchovává výrazné aroma a bohatou chuť kávy, a tím ji dělá exkluzivní. V České republice se prémiová značka NESCAFÉ GOLD prodává od poloviny 90. let.

Nezávislé doporučené maloobchodní ceny prémiové kávy NESCAFÉ GOLD se nemění. Cena 200g balení je 209 Kč, cena 100g balení je 139,90 Kč.
Víte, jak kávu správně připravit?

• Stejně, jako má čajový obřad své zásady, i ve světě kávy bychom se měli držet několika jednoduchých pravidel, která nám zaručí, že si svůj šálek opravdu vychutnáme.
• Při přípravě rozpustné kávy je kromě kávy samé nejdůležitější kvalita vody a její teplota. Pokud používáte „vodu z kohoutku“, nechte ji před nalitím do konvice chvíli odtéct. Tvrdou vodu lze změkčit několika zrnky soli.
• Správná teplota vody je 90 °C. Je-li teplota vody příliš vysoká, káva zhořkne, je-li teplota vody příliš nízká, káva je kyselá a slabá. Na požadovanou teplotu se voda uvařená v rychlovarné konvici zchladí po 1,5 min.
• Káva se podává horká, ideálně v předehřátém šálku, a měla by se co nejrychleji vypít. Ze zchladlé kávy totiž vyprchávají aromatické látky a mění se její chuť.

Nestlé Česko
Nestlé Česko, součást mezinárodní skupiny Nestlé S.A., patří mezi přední tuzemské značkové potravinářské firmy. Uvádí na trh pestré portfolio kvalitních potravin v řadě různých kategorií – cukrovinky ORION, BON PARI či JOJO, kávu a kávové speciality jako NESCAFÉ, NESCAFÉ DOLCE GUSTO, cereální nápoje CARO, kakaové nápoje GRANKO, dehydratované kulinářské výrobky MAGGI, dětské a kojenecké výživy NESTLÉ, BEBA a další, klinickou výživu, jako např. RESOURCE OPTIFIBRE, cereálie NESTLÉ FITNESS, MÜSLI a jiné, jakož i potravu pro domácí mazlíčky PURINA, PRO PLAN, FELIX, GOURMET apod. Do portfolia Nestlé patří i prémiový kávový systém NESPRESSO a zmrzliny MÖVENPICK of SWITZERLAND.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 9. 2011 11:00
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Nestlé Česko (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.