Nepodceňujte balení vašich firemních dárků… | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nepodceňujte balení vašich firemních dárků…


Rajapack rozšiřuje sortiment – trend ekologických a individuálních obalových řešení Praha, 25. října 2011 – Na obalovém trhu je klíčovým faktorem materiál, vzhled a funkčnost produktů. Zvláště dárková balení musí spojovat prvky jako je exkluzivní design a účelnost. Pro B2B firmy hraje navíc důležitou roli rychlá aplikovatelnost a univerzální použití – především v blížícím se předvánočním období. Rajapack s.r.o., zásilková společnost s obalovými materiály pro průmysl, obchod i živnostníky, rozšířila během tohoto roku produktový sortiment v oblasti dárkových tašek, balicího papíru, papírových sáčků a dekorací v široké paletě barev i formátů. Nechte se inspirovat nejnovějšími trendy: Balte vaše dárky stylově, jednoduše a rychle!

Také už pomalu začínáte přemýšlet nad vánočními dárky pro vaše zákazníky, spolupracovníky, rodinu? Důraz, který kladete na výběr originálního vánočního dárku, byste měli věnovat i volbě jeho balení! Tak jako „šaty dělají člověka“, tak dárkový obal prezentuje vložený obsah a image vaší firmy. Ideální dárkové balení by mělo podtrhnout moment překvapení a posílit zájem o vlastní obsah. Při výběru bychom také neměli zapomenout na tzv. “corporate identity“. Skloubit firemní grafiku a styl s vánoční tématikou je v řadě případů skutečný oříšek.

Velmi efektivní variantou zabalení dárků jsou a budou dárkové papírové tašky. Tendencí letošních Vánoc je jednoduchost! Přezdobená dárková balení ponechejte raději jiným. V kurzu jsou především výrazné barvy jako např. hřejivá červená nebo mrazivě modrá. Populární zůstává také rozsáhlá škála odstínů fialové. Nádech luxusu dárkovým balíčkům dodáte, vložíte-li je do lakované dárkové tašky s elegantními saténovými popř. šifonovými uchy. Balení zkombinujte se stahovacími mašlemi, stužkami, ozdobnými rozetami nebo lýkem v neutrálních tónech béžové, bílé, stříbrné či zlaté. Výhodou papírových tašek je nejen jejich přirozený (a v současnosti velmi preferovaný) vzhled, ale i rychlost zabalení. Vložte jednoduše dárek do balení, na obal nalepte dekorativní doplněk v kombinaci se stylovou etiketou s logem vaší společnosti nebo s osobním přáním a voila – reprezentativní vánoční dárek je na světě!


Trendy: individualita a ekologická šetrnost

Nejen módní oděvy, ale i dárková balení podléhají aktuálním trendům. Tuto skutečnost potvrzuje i Prof. Dr. Christoph Häberle z Vysoké školy médií ve Stuttgartu v Německu: „Právě výrobci a aranžéři dárkových balení se inspirují módními trendy, jelikož jsou ve většině případů určeny pro aktuální potřebu. Do výběru dárkového obalu také pronikají následující faktory: věcná hodnota vloženého dárku, kvalita zpracování obalu, emoce příjemce, etická hodnota jako je šetrnost k životnímu prostředí atd.“

Dle profesora Häberle však neexistuje perfektní dárkové balení: „V zásadě by měl dárek upevňovat osobní vztah k obdarovanému a podtrhovat jeho preference. Někteří lidé dávají přednost exkluzivním materiálům a doslova si užívají akt rozbalování dárku, jiné nadchnou praktická a ekologicky úsporná balení, které mohou eventuálně ještě využít.“

Stejné prvky při volbě dárkových obalů můžeme vypozorovat také v segmentu B2B. Opravdovou výzvou je v této oblasti fakt, že firmy musí velmi často zabalit (co možná nejoriginálněji) velké množství dárků. Pro tento účel se hodí nejen výše zmíněné papírové tašky, ale také pestré dárkové sáčky, které jsou vhodné pro drobné produkty.

Dalšími variantami balení mohou být dárkové fólie v metalickém lesku nebo balicí dárkový papír s luxusním damaškovým či velvetovým vzorem. V nabídce společnosti Rajapack najdete také nevšední dárkové obaly na láhve pro balení jednoho i více kusů najednou. Atraktivním doplňkem v dárkové krabici s křehkým obsahem je jednoznačně výplň Sizzlepak, která slouží nejen jako zajímavá dekorace, ale i jako jedinečná fixace – navíc k dostání ve velkém výběru sytých barev.

Pro splnění všech požadavků na optimální dárkové balení je nutný rozsáhlý sortiment dárkových obalů, dekoračních produktů a flexibilita v oblasti individualizace. Díky kontinuálnímu sledování ekologických a designových trendů rozšiřuje Rajapack neustále svoji nabídku. Ve speciálním online shopu www.rajaboutique.cz naleznete více než 300 dárkových balení pro celou řadu slavnostních příležitostí, která jsou navíc šetrná k životnímu prostředí.Kontakt:

Ing. Radoslava Střípková
Multi Channel Marketing/Public Relations
rstripkova@rajapack.cz
www.rajapack.cz
0049 7231 4729 2


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 10. 2011 16:30
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Rajapack s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Rajapack s.r.o. je českou pobočkou koncernu RAJA. Tato mezinárodní skupina francouzského původu nabízí více než 500.000 zákazníkům kvalitní obalová řešení a služby na vysoké úrovni. V aktuální nabídce Rajapack se nalézá více než 4.500 produktů pro balení, zasílání, zabezpečení při přepravě a skladování. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na vysoce kompetentní servis, ochranu životního prostředí a individuální zákaznickou péči o velkoodběratele.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.