Není výstup jako výstup | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Není výstup jako výstup


Informovat veřejnost o nových produktech, službách či aktivitách společnosti prostřednictvím médií a PR článků, které mnohdy poskytují pro uvedení souvislostí větší a vhodnější prostor než například placená propagace formou inzerce, je již naprosto běžné.

Pokud se jedná o pozitivní zprávy, je uspokojivé vidět zmínky o nich v co možná největším počtu titulů. Úhledná hromádka časopisů a řada odkazů na články na internetu potěší a mediální obrazu společnosti rozhodně neuškodí. Je však třeba nezapomínat na to, že i v tomto případě rozhodně platí, že by kvantita neměla být důležitější než kvalita a sdělení by mělo oslovit především cílovou skupinu, jíž je určeno. Především to při hodnocení výsledků své práce zohledňuje také PR agentura Beaufort.

PR agentura Beaufort


Beaufort PR agenturaNaší specializací je produktové Public Relations a PR na internetu. Jsme orientováni na výsledek a snažíme se v rámci oboru prošlapávat nové cesty. V oblasti Media Relations jsme tak například vytvořili metodiku měření výsledků aktivit, která je ojedinělá, a podle nás nejlépe vystihuje jejich hodnotu.

PR agentura Beaufort se mj. zabývá rovněž organizováním tiskových a klientských konferencí, optimalizací pro vyhledávače, reklamní činností včetně plánování a nákupu médií, výrobou klientských magazínů či newsletterů, promotion aktivitami, direct mailingem a řadou dalších aktivit. Své služby nabízíme i na Slovensku.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 3. 2011 11:08
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: PR agentura Beaufort (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.