Nemovitost prodal za pár korun!! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nemovitost prodal za pár korun!!


Sdružení Spotřebitel net opětovně varuje před nekalými praktikami při prodeji nemovitostí! Na naši poradnu se obrátil další poškozený klient - senior, který hodlal prodat nemovitost a jistá zprostředkovatelka realitní společnosti mu vzhledem k jeho věku velice ráda nabídla prodej této nemovitosti a také toho řádně využila.

Spotřebitel podepsal smlouvu a až po podpisu zjistil, že se nechal napálit. Smlouva pro něj znamenala, že jednak musí tuto svou nemovitost prodat pouze skrze tuto zprostředkovatelskou společnost a jednak, což bylo problémem zásadnějším, že si ve smlouvě stanovili jako cenu nemovitosti, za kterou se může prodat, dosti nízko, hluboko pod tržní cenou. K tomu všemu si ještě zprostředkovatelská společnost má právo účtovat za zprostředkování tohoto prodeje 50 000 Kč.

Sdružení Spotřebitel net varuje! Neuzavírejte takto nevýhodné smlouvy. Chcete – li prodat nemovitost, vždy velmi pečlivě zvažte, s kým uzavřít smlouvu o prodeji nemovitosti. Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás – poradenská linka 775 476 080 v provozu v pracovní dny od 9 do 17 hod., nebo e-mailspotrebitel@spotrebitel.net

Právní oddělení Spotřebitel netKontakt:

Marie Vrábelová
redaktorka
vrabelova@spotrebitel.net
www.spotrebitel.net
731576521
296 337 324


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 8. 2011 13:43
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Spotřebitel net (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.