Nemocnice: smlouvy s pojišťovnami budou stejné jako vloni | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nemocnice: smlouvy s pojišťovnami budou stejné jako vloni


Boskovice – Boskovická nemocnice jedná o dodatcích ke smlouvám s pojišťovnami, které budou hradit lékařskou péči pacientům v roce 2012. Podle ředitele nemocnice Rostislava Vernera bude nemocnice poskytovat zdravotní péči pacientům ve stejném rozsahu jako v loňském roce.

„V současné době vyřizujeme dodatky ke smlouvám s pojišťovnami. Nepředpokládám, že dojde ke změnám, ze kterých by měli mít pacienti strach,“ říká ředitel boskovické nemocnice Rostislav Verner.

Blansko nepotřebuje jednodenní chirurgii
Boskovická nemocnice provádí drobné, laparoskopické chirurgické zákroky běžně. „Naše oddělení pracují podobně jako jednodenní chirurgie. Pacienti nemusejí jezdit na drobné operace do Brna a do Blanska. Navíc máme uzavřené potřebné smlouvy s pojišťovnami,“ upozorňuje ředitel boskovické nemocnice Rostislav Verner a dodává, že není nutné, aby v regionu platila VZP další nemocnici.

Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 1. 2012 14:18
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.