Nejvýznamnější středoevropská vzdělávací instituce má partnera z Hradce | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nejvýznamnější středoevropská vzdělávací instituce má partnera z Hradce


Linz/Hradec Králové - Jedna z nejvýznamnějších vzdělávacích institucí v Evropě s názvem WIFI International se rozhodla spolupracovat s královéhradeckou společností Commservis.com. Toto partnerství přinese regionu nejen zvýšení prestiže, ale i nové pracovní příležitosti. V Hradci Králové totiž vznikne unikátní vzdělávací centrum, které má ambici stát se největším v republice.

„Na tomto náročném projektu pracujeme téměř rok a považujeme za velký úspěch, že se do našeho kraje podařilo dostat takto významnou instituci,“ říká Tomáš Zdechovský, ředitel agentury Commservis.com. Společnost WIFI International má více než šedesátiletou historii a v současné době působí v devíti zemích, ve kterých realizuje 31 400 kurzů ročně. „Vedení WIFI velmi dbá na dodržování kvality, v tuto chvíli tak implementujeme jejich standardy na české prostředí,“ vysvětluje přímo z Linze koordinátorka projektu Martina Honsová.

České firmy stále častěji volají po kvalitních
vzdělávacích službách. Mnoho firem totiž u nás nabízí vzdělávání, které nemáme propracovanou strukturu ani obsah, takže kurzy nepřináší požadovaný efekt. Čeští partneři si tak od rakouské společnosti slibují především sdílení zkušeností, díky kterým budou schopni nabízet na našem trhu funkční vzdělávací programy. „V tuto chvíli již evidujeme velký zájem z českých top firem, které nemají dobré zkušenosti s českým pojetím školení,“ potvrzuje Honsová.

Vzdělávací centrum by se v Hradci Králové mělo rozběhnout už na podzim. Firmy i jednotlivci však některé kurzy objednávají už nyní. „Největší zájem je o komunikační a obchodní dovednosti, velmi žádané jsou i kurzy využívající digitální koučování,“ prozrazuje Zdechovský. Podle výzkumů stojí za zájmem o tento typ tréninku snaha firem i jednotlivců posílit svoji pozici na trhu a připravit se na konec hospodářské krize, kdy se očekává rozvoj české ekonomiky a obchodních příležitostí.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 6. 2011 16:12
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.