Nejlepší řešení pro váš e-shop | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nejlepší řešení pro váš e-shop


Jedním z nejlepších systémů, které si v současné době můžete pro svůj internetový obchod zvolit je webový produkt B2Cbrána.

Jedním z nejlepších systémů, které si v současné době můžete pro svůj internetový obchod zvolit je webový produkt B2Cbrána.
Málokdo se dnes obejde bez obchodování přes internet, které se stalo jednou ze základních marketingových strategií. Nezůstávejte pozadu, doručte jednoduše své výrobky k vašim zákazníkům a vystavte je co nejdříve na internet.
Dle individuálních požadavků vám vytvoříme eshop na míru. Jednotlivá nastavení či dílčí vychytávky, si jednoduše zvolíte sami. Jediné co na vás zbyde, budou provozní úkoly, jako například vybrat nejvhodnější způsoby dopravy nebo možnosti plateb dle cílové skupiny, na kterou se zaměřujete. Neváhejte a přizpůsobte se nejnovějším informačním systémům, čímž bude integrace eshopu spolehlivě zaručena.
Nejste zrovna počítačoví či internetoví mágové a máte strach, že by pro kohokoliv ve vaší firmě byla správa e-shopu oříšek? Díky našemu systému to bez problémů zvládne každý průměrně počítačově gramotný člověk.
Nedodáme vám pouze řešení pro správu eshopu, ale také poradíme ve věcech jako je jeho tvorba či správná optimalizace. Navštivte naše stránky a staňte se dalšími uživateli B2C brány.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 8. 2011 11:56
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: eBRÁNA s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.