Nejlepší povídky teenagerů vycházejí knižně | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nejlepší povídky teenagerů vycházejí knižně


Nakladatelství Tribun EU ve své edici Knihovnicka.cz právě vydalo Sborník vítězů literární soutěže Nuda.cz – Prozaická superstar.

V červnu letošního roku proběhl na serveru Nuda.cz první ročník této celorepublikové soutěže o nejlepší literární dílo. Zúčastnilo se jí čtyři sta sedmdesát jedna soutěžících s neuvěřitelnými čtyřmi tisíci šesti sty dvaceti pěti soutěžními díly. Jednotlivá díla byla nejprve bodována samotnými čtenáři serveru. Ze sta nejvíce obodovaných děl porota posléze vybrala patnáct nejlepších kousků, jež byly následně publikovány ve Sborníku vítězů. Hlavními členy poroty byli Mgr. Miroslav Balaštík, Ph.D. (šéfredaktor literárního měsíčníku Host) a Jaroslav Erik Frič (šéfredaktor nakladatelství Vetus Via, básník a organizátor), který napsal na tři vítězné prózy posudek, jenž je rovněž součástí sborníku.
Příspěvky jsou ve sborníku řazeny v pořadí, v jakém se umístily v soutěži, a nutno podotknout, že jsou žánrově velmi rozmanité. Proto věříme, že si každý čtenář najde v této knize své oblíbené dílko.
Nakladatelství Tribun EU, jež sborník vydalo, poskytuje současným autorům možnost vydání vlastní knihy, a to v nákladu již od deseti kusů (jedná se o tzv. print on demand, malonákladový tisk na objednávku). Kromě umístění literárního díla ve sborníku získali první tři vítězové soutěže také možnost vydat svou první knihu u nakladatelství Tribun EU tímto malonákladovým způsobem zdarma.
V současné době redakce Knihovničky připravuje další ročník soutěže. Zájemci mohou své příspěvky posílat už nyní, přičemž vyhodnocení soutěže proběhne opět v květnu. Podrobnější informace se dozvíte na www.nuda.cz.
Tým Nuda.czKontakt:

Jan Homola
jednatel
office.brno@tribun.cz
543210089


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 10. 2008 15:07
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Tribun EU, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Tribun EU s.r.o. je mladá rostoucí mezinárodní mediální a komunikační agentura, která poskytuje služby zejména v oblasti personálního marketingu. Mezi naše služby patří např. realizace online a offline inzerce, distribuční služby, vydávání personálních katalogů, organizace prezentačních akcí, podpora při náboru zaměstnanců, výzkumy a dotazování mezi zaměstnanci, outplacement služby a dále pak tvorba grafiky, publikační tisk, webové programování a komerční marketing zaměřený na studenty a mladé lidi.
Součástí je Knihovnička.cz, která vydává vlastní řady klasické literatury a působí jako vydavatelství s distribucí pro vědeckou literaturu a autory, kteří chtějí více ovlivnit běh své knihy. Knihovny ocení naše edice klasické literatury za vynikající ceny, kde znovu zpracováváme tisky starší 70 let, které také ilustrujeme. V případě zájmu knihkupcům dodáváme nabídkové katalogy a ukázkové knihy, aby se i klienti mohli přesvědčit o jejich kvalitě.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.