Nechte se hýčkat v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nechte se hýčkat v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav


Ženy a dívky, váš den je opět tady! Přijďte v sobotu 17. 9. do obchodního centra Olympia Mladá Boleslav a užijte si péči specialistů zdarma. K dispozici vám bude tým módních stylistů, kadeřníků a vizážistů.

Všechny návštěvnice obchodního centra mají příležitost využít poradenství profesionálních stylistů, kteří vám pomohou s výběrem správného oblečení ve vašem oblíbeném obchodě. Olympia centrum nabídne i kadeřnické služby. Přímo v obchodním centru tak můžete změnit střih a nechat si vaše vlasy upravit od nejlepších odborníků v oboru. Během zábavného odpoledne budete mít možnost využít i fotoateliér s profesionálním módním fotografem.

V rámci akce Nechte se hýčkat proběhne výběrové kolo soutěže Top Dívka Olympia 2011. Všechny šikovné dívky ve věku 6 – 14 let mají šanci zaujmout porotu ve třech disciplínách (představení dívky, módní přehlídka a volná disciplína). Nejlepší dívky z castingu dále postoupí do finále, kde se utkají o řadu krásných cen. Velkolepé finále proběhne 8. října za účasti zpěvačky DEBBI.
Přijďte si odpočinout a vylepšit svůj styl do obchodního centra Olympia Mladá Boleslav!

Akce se koná v sobotu 17. září 2011 od 14:30 hod v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav a je pro všechny návštěvníky zdarma.

Kontakt:

Andrea Pitronová
Account Manager
andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz
731613614


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 9. 2011 15:21
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Obchodní centrum Olympia Mladá Boleslav (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Základní informace o obchodním centru Olympia Mladá Boleslav:
Olympia centrum Mladá Boleslav bylo otevřeno v roce 2001. Zákazníkům je k dispozici více než 50 obchodů, služeb a restaurací (móda, kosmetika, klenoty a bižuterie, sportovní vybavení, drogerie, obuv, restaurace, kavárna, dětský koutek a další služby) na ploše 27 000 m2, čerpací stanice a myčka vozidel.

Olympia centrum Mladá Boleslav je, díky své poloze u dálnice mezi Prahou a Libercem u sjezdu směr Jičín, snadno dostupné nejenom z Mladé Boleslavi, ale i ze vzdálenějšího okolí. Mimo vlastní automobily mohou zákazníci využít bezplatnou městkou autobusovou dopravu OC1, speciálně pro seniory je k dispozici středeční bezplatná městská linka OC2. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.

O Czech Property Investments, a.s. (CPI Group):
CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 a patří mezi přední domácí investory a developery. Své investiční aktivity rozvíjí skupina v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje stovky tisíc m2 obchodních ploch, přes 60 000 m2 nových kancelářských ploch, 17 hotelů se 7 500 lůžky a více jak 300 ha ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.


Pro další informace kontaktujte:

CPI Group
Michaela Winklerová
PR Manager
tel.: + 420 281 082 0270
e-mail: m.winklerova@cpi.cz
www.cpi.cz

DTZ
Aleš Stupka
Centre Manager
tel.: +420 326 331 179
e-mail: ales.stupka@dtz.com

Crest Communications a.s.
Andrea Pitronová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 111
e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.