NAVIGON v přímé distribuci ELKO TRADING, spol. s r. o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NAVIGON v přímé distribuci ELKO TRADING, spol. s r. o.


ELKO TRADING, spol. s r. o., oznamuje jméno dalšího výrobce, se kterým podepsal dohodu o spolupráci pro přímou distribuci jeho produktů. Tímto krokem se společnost ELKO TRADING stala multi-distribučním hráčem na českém a slovenském trhu navigací.

ELKO TRADING, spol. s r. o., oznamuje jméno dalšího výrobce, se kterým podepsal dohodu o spolupráci pro přímou distribuci jeho produktů. Tímto krokem se společnost ELKO TRADING stala multi-distribučním hráčem na českém a slovenském trhu navigací.
Obchodní ředitel společnosti komentuje dvě nové přímé distribuce v krátkém čase takto: „ Expanze v počtu značek navigací, které máme v distribuci, jasně ukazuje, že ELKO TRADING, spol. s r. o. drží krok se stále rostoucími nároky, které zákazníci uplatňují při nákupu navigační techniky“.
Produktovým manažerem navigaci NAVIGON v ELKO TRADING, spol. s r. o, je pan Stanislav Pramuka. (pramuka@elko.cz)

Německá společnost Navigon, která byla založena v roce 1991, je v současnosti jedním z předních dodavatelů navigačních systémů na světě. Navigon tedy není na poli navigačních zařízení žádným nováčkem, jak by se mohlo na první pohled zdát.
Důkazem toho je i fakt, že jejich řešení formou OEM využívají mnozí renomovaní výrobci navigačních systémů a automobilů, například Sony, Seat, Blaupunkt nebo BMW.
Navigon přináší na trh nejen vlastní řadu přenosných navigací, ale také navigační software pro mobilní telefony, který je vyvíjen samotnou společností.

ELKO TRADING, spol. s r.o.
Společnost ELKO TRADING, spol. s.r.o. (dále jen ELKO) je obchodní a velkoobchodní firma, která patří mezi nejvýznamnější distributory působící na trhu ICT od roku 1993. Je aktivní zejména v oblasti výpočetní techniky, spotřební elektroniky, navigační techniky a komunikačního řešení. Ve všech těchto oblastech spolupracuje s významnými partnery a firmami,

zejména v ČR a SR. Velký úspěch si firma připisuje také jako hlavní distributor výpočetní a navigační techniky do všech významných hypermarketů působících ve střední Evropě.
Sídlo a centrála společnosti se nachází v Brně v novém ELKO TRADING CENTRU (červen 2006). Zde se nachází hlavní sklady (8 000m2) a kancelářské prostory (700m2). Společnost vlastní též dvě pobočky jednu v Kutné Hoře a druhou ve Frýdku Místku. Za dobu svého působení na trhu si ELKO vybudovalo širokou síť zákazníků, která nyní čítá přes 4000 partnerů. V současné době společnost ELKO zaměstnává okolo 40 zaměstnanců, kteří mají bohaté profesní zkušenosti v obchodní činnosti za více jak 15 let působení firmy na trhu.
Kontakt:

Jiří Már
Marketing Manager
mar@elko.cz
731125107
532 195 717


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 3. 2009 8:59
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: ELKO Trading, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Přední distributor v oblasti výpočetní techniky, spotřební elektroniky, navigační techniky a komunikačního řešení pusobící na českém a slovenském trhu více než 15 let. Za dobu svého působení na trhu si ELKO TRADING, spol. s r. o. vybudovala širokou síť zákazníků, která nyní čítá přes 4000 partnerů.

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.