Náš registrační systém využívá taneční škola TS Dynamic | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Náš registrační systém využívá taneční škola TS Dynamic


Taneční škola TS Dynamic sídlící v Brně přináší svým klientům kurzy různých stylů – tanečního i sportovního charakteru. Na své si přijdou příznivci pohybu všech věkových kategorií. Proto svým klientům chtěla usnadnit přihlašování na jednotlivé hodiny, a to pomocí on-line rezervačního systému.

Rezervační systém, který jsme nasazovali ve společnosti TS Dynamic měl splňovat 2 kritéria – administrační a zákaznickou část.

V administrační části jsme vsadili na intuitivní ovládání a vytvořili jsme pro taneční školu snadnou aplikaci, kde administrátoři vytváří typy lekcí a přiřazují lektory. V tomto rezervačním systému taktéž evidují účast na jednotlivých lekcí, tedy kdo se opravdu z přihlášených zúčastnil daného kurzu.

V zákaznické části registrovaný klient vidí rozvrh jednotlivých kurzů a volí si ten, který by chtěl navštívit. Samozřejmostí této aplikace je, že daný klient vidí všechny kurzy, na které je přihlášený. Neregistrovaný zákazník vidí rozvrh, ale bez řádného registrování se nemůže přihlásit na daný kurz.

Tento systém taktéž automaticky posílá zprávy právě nově registrovaným zákazníkům o řádné a správné registraci s přihlašovacími údaji.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 12. 2011 9:27
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: D3Soft s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.