Nákupní Galerie Fénix Vysočanská a Kapka naděje o vánocích opět nadělovaly dárky na onkologii v Motole | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nákupní Galerie Fénix Vysočanská a Kapka naděje o vánocích opět nadělovaly dárky na onkologii v Motole


Nákupní Galerie Fénix Vysočanská a Nadační Fond Kapka Naděje o vánocích již potřetí společně nadělovali dárky ze Stromu naděje a splněných přání. Prezidentka Kapky naděje Vendula Auš-Svobodová a zástupkyně Nákupní Galerie Fénix Kateřina Maštalířová předaly dětem hospitalizovaným v pražské Klinice dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice v Motole na stovku vytoužených dárků.

Strom naděje a splněných přání se v Nákupní Galerii Fénix Vysočanská poprvé rozsvítil 5. prosince. „Na stromečku byla zavěšena více než stovka přání dětských pacientů, které se díky návštěvníkům Galerie Fénix podařilo beze zbytku vyplnit,“ potvrdila velký zájem veřejnosti o charitativní projekt marketingová koordinátorka Galerie Fénix Kateřina Maštalířová. Nejčastěji si děti přály stolní nebo počítačové hry, kosmetiku, hračky nebo hudební nahrávky.

Dárky přivezly Vendula Auš-Svobodová a Kateřina Maštalířová z Nákupní Galerie Fénix ještě před Štědrým dnem 20. prosince, aby dětem zpříjemnily pobyt v nemocnici během svátků. „Jsem velice ráda, že je nákupní Galerie Fénix již dlouhodobým partnerem tohoto projektu. Dnešní návštěva kliniky nás jen utvrdila v další podpoře podobných sociálních projektů. Upřímná radost dětí je nejkrásnějším oceněním jak pro nás, tak především pro všechny, kteří se na splnění dětských snů podíleli a zpříjemnili tak jejich nelehký pobyt v nemocnici. Tímto bych chtěla poděkovat všem lidem, kteří dárek zakoupili,“ uvedla Kateřina Maštalířová.

V Nákupní Galerii Fénix Vysočanská byla umístěna také kasička, do které mohli zájemci přispívat na nákup specializovaných přístrojů pro motolskou onkologii.Více informací o Nákupní Galerii Fénix Vysočanská najdete na www.galeriefenix.eu.
Kontakt:

Michaela Winklerová
PR Manager
m.winklerova@cpi.cz
www.cpi.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 1. 2012 8:39
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Czech Property Investments, a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 a patří mezi přední domácí investory a developery. Hodnota aktiv činí aktuálně 55 miliard korun (rok 2011). Své investiční aktivity rozvíjí v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje 500 000 m2 obchodních ploch, přes 200 000 m2 nových kancelářských ploch, 18 hotelů a více jak 8 milionů m2 ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.