NadpisWrangler Prague Parkour 2011 Wrangler nechce zapadnout do šedi billboardů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NadpisWrangler Prague Parkour 2011 Wrangler nechce zapadnout do šedi billboardů


Úvodní odstavecDne 7. 9. 2011, na náměstí Republiky, NC Palladium, Praha Adrenalin, polonazí lidi, výborná kapela, úžasné publikum a dav fanoušků. Neboli Wrangler Prague Parkour 2011. Denimová značka Wrangler poprvé v ČR oficiálně představila publiku umění parkouru, rozdala 100 kusů džínů, přispěla na charitu a u toho všeho nesměla chybět úžasná zpěvačka Debbi se svojí kapelou. Jak je vidět denimová legenda útočí na teenagery, mladou krev.

Obsah samotnéAmerická denimová značka Wrangler spojila zážitek, radost, dobrý skutek a zábavu v jedno, když 7.9.2011 uspořádala Wrangler Prague Parkour 2011. Prvotní impuls k vytvoření této atypické akce vzešel z její outdoorové kampaně, Stunt, založeného právě na kaskadérství, výzvách či adrenalinu. Hořící žena v plamenech nebo z výšky skákající muž proskleněným oknem. Jednoduše Wrangler Stunt kampaň. To, že kampaň byla úspěšná svědčí i fakt, že v Evropě sbírá Wrangler prestižní ceny jako na běžícím páse. Může se pochlubit cenami jako Cannes Lions 2011 nebo Global Fashion Awards 2011.
V Čechách Wrangler nechtěl a nechce zapadnout do typické šedi billboardů. Proto se denimová značka rozhodla ve spolupráci s reklamní agenturou Yashica pro kreativní realizaci - uspořádání pořádné show plného vzrušení a kaskadérství . A udělala dobře.
Díky Wrangleru byl poprvé v České republice zviditelněn Parkour, tolik známý v zahraničí. Parkouristi se do toho pořádně opřeli a předvedli umění pohybu, koncentrace a přesnosti. Navíc denimová legenda rozdala zdarma 100 džínů. Stačilo si sundat svoje staré džíny, hodit do kontejneru a běžet si do Wrangler Jeans Storu pro nové. Mohli jste tu vidět běžet i mistra ve footbagu neboli hakisu Václava Kloudy, polonahé slečny, teenagery, ba dokonce i maminky s dětmi. Staré džíny byly věnovány na charitu Naděje o.s. Na akci se přišli podívat i známé tváře jako členové skupiny Eddie Stoilow, Ben Cristovao nebo finalistka České Miss 2011 Dominika Opplová. Není nutno dodávat, že se na náměstí Republiky sešel dav fanoušků této značky a měli na sobě, jak jinak, džíny Wrangler.
zprávyKontakt:

Altanchimeg Agi Jargalsaikhan
PR Manager
Altanchimeg1@gmail.com
737 539 161


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 9. 2011 14:43
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: VF Czech s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Wrangler
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.