NadpisTipy na vánoční dárky z klenotnictví Présence | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NadpisTipy na vánoční dárky z klenotnictví Présence


Zveme Vás na procházku do světa, kde se každé vánoční přání může stát skutečností, do světa třpytivých šperků a hodinek klenotnictví Présence.


Inspirace na vánoční dárek pro Vaše blízké.
Vybrat vhodný vánoční dárek pro Vaše blízké bývá často velmi nesnadný úkol. Proto Vám přinášíme tyto tipy, které Vám pomohou ušetřit čas bezcílným tápáním v přeplněných nákupních centrech. Nechejte se inspirovat tipy Présence na vánoční dárky a užívejte si atmosféru letošních vánoc co možná nejvíce.

Hledáte-li dárek pro náročného muže, který je cílevědomý a rozhodný, doporučujeme Vám hodinky značky Rodania, nebo Rodania Swiss. V této široké nabídce naleznete keramické či ocelové hodinky navržené švýcarskými hodinářskými mistry.

Muže, který má rád jednoduchost a eleganci, zaručeně potěšíte kvalitními hodinkami značky Skagen. Design pánských i dámských hodinek značky Skagen je typický svou nadčasovostí, čistými liniemi a ultratenkým pouzdrem.

Vybíráte-li šperk pro ženu sebevědomou, elegantní a šarmantní, zvolte luxusní šperky francouzské značky Champs Elysées. Kolekce Champs Elysées je vyrobena z 18ti karátového zlata a najdete v ní vzácné perly a drahé kameny, jako jsou rubíny, smaragdy, safíry a diamanty.

Rádi byste udělali radost vánočním dárkem dívce, která je spontánní, veselá, má ráda přírodu, cestování a kosmopolitní životný styl? Inspirujte se v kolekcích stříbrných šperků značky Poe Nui. Poe Nui se inspiruje přírodou a je stejně jako ona nespoutaná, jedinečná i křehká.

Dívkám, které rády sportují, jsou aktivní a naplno využívají svůj volný čas, vybírejte dárek v pestrobarevné nabídce značky hodinek Banana Moon.

Girl Only – název této francouzské značky hodinek napovídá, že jde o kolekci, navrženou výhradně pro dívky. GO bude slušet dívce, která ráda sní, je romantická a ráda se obklopuje krásnými věcmi.

Altesse je značka stříbrných šperků a šperků z plaqué. Tyto klenoty jsou dokonalým spojením svobodného smýšlení a nadčasového designu francouzských návrhářů. Altesse podtrhne ženskou krásu každé dámy bez ohledu na její věk.

Široká nabídka hodinek Pierre Lannier je určena jak pro dámy, tak pro pány. Jejich design je navržen právě tak, aby si vybral opravdu každý. Pokud si tedy stále nevíte rady s tím pravým vánočním dárkem, zvolte hodinky značky Pierre Lannier.

Mají Vaši blízcí rádi šperky z oceli? Pak je právě pro ně určena značka XC38 a nebo Rochet. XC38 i Rochet jsou plné výrazných a osobitých šperků, které udělají radost všem, kteří rádi dávají na obdiv své doplňky.

Vánoční svátky jsou jistě nejkouzelnějším obdobím pro děti. Présence o vánocích myslí samozřejmě také na ně. Pro děvčátka doporučuje krásné náušnice, které najdete v kolekci 14ti karátového zlata. Pro děti od šesti let jsou nejen nezapomenutelným, ale také poučným dárkem jejich první hodinky. Inspirujte se tedy v pestrobarevné nabídce hodinek Trendy Kiddy. Trendy Kiddy jsou veselé, hravé, a originální stejně jako Vaše děti.

Všem, kteří mají rádi své šperky, doporučuje Présence šperkovnice Dulwich. Jsou vyrobeny z pravé kůže, zdobeny elegantním kováním a všechny Vaše poklady v nich budou pečlivě a pohodlně uloženy.

Věříme, že Vám tyto tipy usnadnily výběr dárků pro ty, které máte rádi a chcete jim udělat radost překvapením ukrytým pod vánočním stromečkem. Všechny naše klenoty jsou pečlivě vybírány a splňují veškeré normy kvality tak, abyste byli se svým dárkem maximálně spokojeni.

Na eshopu presence.cz si Vaše dárky můžete vybrat v klidu, nerušeně, z pohodlí domova. Klenoty, které si zde vyberete, Vám budou doručeny právě včas, aby je Vaši nejmilejší našli pod vánočním stromečkem.

Na Vaši návštěvu se těšíme v síti klenotnictví Présence a na presence.cz

Přejeme Vám kouzelné Vánoce 2011.

Klenotnictví Présence a
Présence.cz – inspirace ve světě Présence on-line.
Kontakt:

Jitka Ptáčková
marketing
jptackova@praxis-zlin.cz
www.presence.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 11. 2011 16:15
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Praxis, spol. s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Klenotnictví Présence
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.