NadpisSpokojený pacient a efektivní léčba díky komunikaci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NadpisSpokojený pacient a efektivní léčba díky komunikaci


Společnost Soft Education podporuje spokojenost pacientů a efektivitu léčby prostřednictvím interaktivních tréninků, které rozvíjí tzv. měkké dovednosti lékařů, zdravotních sester i ostatních pracovníků ve zdravotnictví.

Současné zdravotnictví se rychle rozvíjí. Pacienti začínají po svých lékařích vyžadovat nejen špičkové odborné znalosti z oblasti medicíny, ale přejí si takový přístup, který se jim dostává při využívání jakékoli jiné služby. Pacienti se začínají čím dál tím více považovat za klienty a tím pádem očekávají od lékaře i zdravotní sestry proklientský, vstřícný a otevřený přístup. To pro pracovníky ve zdravotnictví znamená nutnost osvojit si široký soubor komunikačních dovedností, a podpořit tak úspěšnou konzultaci s pacienty, vytvořit příjemnou atmosféru v ordinaci a zefektivnit samotnou léčbu.
Společnost Soft Education se zabývá rozvojem tzv. měkkých dovedností (soft skills) lékařů, zdravotních sester i ostatních pracovníků ve zdravotnictví.
Každý lékař i zdravotní sestra věnuje, v rámci své praxe, vzdělávání velké množství času. Vyhláška Ministerstva zdravotnictví ČR jim ukládá povinnost získávat tzv. kreditní body za účast na seminářích, workshopech, konferencích, apod. Nové možnosti vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví přináší interaktivní tréninky. Na nich má každý možnost si v malé skupině účastníků předávané dovednosti prakticky vyzkoušet, být aktivní součástí tréninku a získat konkrétní tipy pro svůj rozvoj. Získávání kreditů se tak může stát přínosným a zábavně stráveným časem.
Společnost Soft Education vytvořila celou řadu tréninků, které jsou speciálně zaměřeny na rozvoj osobnostního potenciálu pracovníků ve zdravotnictví. Jedním z nich je například trénink „Komunikace pro lékaře a zdravotní sestry“, na kterém mají účastníci možnost osvojit si dovednosti umožňující jim předcházet konfliktům, budovat pacientovu důvěru, podporovat vztahy s kolegy a zefektivnit pacientovu léčbu.
Další tréninkové programy se orientují například na prezentační dovednosti pro přednášející lékaře, typologii (nejen) pacienta, asertivitu, efektivní komunikaci po telefonu a manažerské dovednosti.
Soft Education je partnerem lékařů a zdravotních sester na jejich cestě za osobnostním rozvojem.
Kontakt:

office@softeducation.cz
608645237


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 6. 2010 20:52
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Soft Education (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Čím se zabýváme

Soft Education se specializuje na rozvoj osobnosti převážně v oblasti komunikačních, prezentačních a obchodních dovedností.


Naše Vize

Vytvářet profesionální a cílené programy, které rozvinou Váš potenciál, a podpoří tak možnosti Vašeho úspěchu v osobním i profesním životě.


Náš tým

Naše vzdělávací programy vede profesionální tým mladých a energických trenérů. Jsou to především lidé s odbornými znalostmi, profesionálním přístupem a chutí trénovat. Naši trenéři se pravidelně účastní seminářů a workshopů, které jim umožňují podělit se o své poznatky s ostatními, a osvojit si tak nové metody a dovednosti.


Kde působíme

Naší prioritou je flexibilita a individuální přístup, a proto pořádáme tréninky po celé České republice dle přání a potřeb klienta.


Komu jsou tréninky určeny

Naše interaktivní tréninky jsou určeny všem, kteří se chtějí postavit novým pracovním i osobnostním výzvám a rozšířit své kompetence, znalosti a dovednosti tak, aby každá situace byla zvládnuta konstruktivně a efektivně.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.