NadpisPortál DnesNeboNikdy.cz startuje v regionech | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NadpisPortál DnesNeboNikdy.cz startuje v regionech


Také obyvatelé ve Středočeském, Moravskoslezském, Jihočeském, Královehradeckém a Jihomoravském kraji mají od června možnost nakupovat s výraznými slevami. Portál DnesNeboNikdy.cz nabídku svých služeb a produktů rozšířil z hlavního města i do dalších krajů a do konce roku 2011 by chtěl pokrýt kompletně Českou republiku. Kromě toho si server velmi přísně hlídá kvalitu služeb a produktů, které nabízí svým klientům a jež pocházejí pouze od prověřených obchodníků. Renomované a zodpovědné dodavatele portál označuje symbolem modrého smajlíku. Další zajímavostí je, že DnesNeboNikdy.cz jako jediný portál tohoto typu spolupracuje s MasterCard, která všem zákazníkům využívajícím její platební karty poskytuje 10% slevu z hodnoty nákupu.

„Právě jsme v první fázi rozšiřování našich služeb, ale do podzimu plánujeme pokrýt kompletně celou Českou republiku,“ uvedl Lukáš Rippl, marketingový specialista serveru DnesNeboNikdy.cz.

„Naším zákazníkům nejčastěji prezentujeme zlevněné nabídky z oblasti gastronomie, služeb a cestování. Postupně bychom chtěli sortiment nabídek rozšířit i o zajímavé produkty, jako je pro klienty stále atraktivní elektronika. V současné době největší úspěch zaznamenaly nabídky masáží a Vacushapu v Hradci Králové,“ prozradil dále Lukáš Rippl.

DnesNeboNikdy.cz je internetový portál, který zájemcům nabízí možnost kolektivního nakupování a získání slevy od minimální výše 30 % až po 70 % na služby rozmanitého charakteru. Na českém trhu působí DnesNeboNikdy.cz v novém vedení od 1. května 2011.

Ve Středočeském kraji mohou nabídky portálu DnesNeboNikdy.cz využívat například obyvatelé v Praze, v Moravskoslezském v Ostravě, v Královéhradeckém v Hradci Králové, v Jihomoravském v Brně a v Jihočeském v Českých Budějovicích a Táboře.








Kontakt:

Martina Lasotová
Account Executive
martina.lasotova@stance.cz
+420-725-015-374
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 6. 2011 9:58
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.