Nadační fond společnosti CEMEX vybírá další projekty, které podpoří | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nadační fond společnosti CEMEX vybírá další projekty, které podpoří


Praha, 20. říjen 2011 – Společnost CEMEX, výrobce betonu a souvisejících stavebních materiálů, opět nabízí pomocnou ruku těm, kteří ji potřebují. Prostřednictvím nadačního fondu Budujeme budoucnost CEMEX podporuje projekty rozvíjející okolí provozoven, kde společnost působí. Dnes začíná druhé kolo pro podávání žádostí o grant.

Každý subjekt se může dostat do situace, kdy potřebuje finanční nebo materiální pomoc pro podporu projektu. V rámci nadačního fondu společnosti CEMEX je možné získat grant na rozvoj vzdělání, výzkum a vývoj, na ochranu životního prostředí i na rozvoj bydlení a infrastruktury. Podporujeme také projekty v oblastech sportu a kultury.

Celkem deset projektů zaměřujících se nejen na kulturní a sportovní aktivity daného regionu, ale také na pomoc handicapovaným spoluobčanům, získalo nadační příspěvky v první polovině letošního roku. Dnes začíná další kolo výběru těch nejzajímavějších a nejpotřebnějších projektů, které se budou těšit z podpory společnosti CEMEX. Uzávěrka grantového kola je 30. listopadu 2011. „Těšíme se na nové projekty, které budou realizovány díky naší podpoře,“ říká Miloslav Tuček, manažer nadačního fondu.
Všechny informace o nadačním fondu a formuláře pro podávání žádostí najdete na internetových stránkách www.budujemebudoucnost.cz.
Kontakt:

Mária Pošteková
Key Account Manager
maria.postekova@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 10. 2011 9:29
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.