NA VÝŠCE ZÁLEŽÍ !!! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NA VÝŠCE ZÁLEŽÍ !!!


Úsilí značky WECAN o dosažení pokrytí celé škály smykových nakladačů je na svém vrcholu a to šestým modelem této značky nízkým UNC GM 750D .

Kolový nakladač GM750D má oproti jiným smykovým nakladačům nevšední rozměry ! S výškou 1575 mm je ideální pro práci v nízkých prostorech. Díky dostatečně silnému motoru se uplatní i v zemědělství, na stavbě či v průmyslu. Díky stálému pohonu všech kol se hodí i do náročného terénu .

UNC GM750D je dalším zcela novým produktem v řadě značky WECAN. Tato firma působí na světovém trhu již více než padesát let. Nakladače jsou vyráběny s důrazem na přesnost a kvalitu výroby .

K jejich výrobě jsou používány ty nejmodernější technologie a k montáži použity materiály a součástky , které jsou v průběhu celé výroby mnohokrát kontrolovány .

Při výrobě je věnována velká pozornost bezpečnosti celého stroje, stejně tak i komfortu pro jeho obsluhu . Značka WECAN je zárukou kvality a spolehlivosti, GM750D je toho jasným důkazem.

Nový smykový nakladač je vysoce produktivní, má dlouhou životnost a nízké provozní náklady. Díky nové originální konstrukci a celkové výšce nakladače jen 1575 mm si UNC GM 750D zachová také max. zdvižnou sílu, a to pozoruhodných 1500 Kg . Také design a ovládání prošlo zásadní inovací. Řízení je plynulé, ovládání je přesné. V tomto případě výrobci vsadili na jednoduchost. Dříve drahé a složité stroje jsou nyní nahrazeny tímto jednoduchým a levným smykovým nakladačem . Čelní smykový nakladač GM750D je efektivní spolehlivý kvalitní stroj za nízkou cenu.

Firma ZEMI stavební stroje s.r.o. nově poskytuje možnost úvěrového financování s nízkým úrokem od Unicredit leasing.

Pro více informací kontaktujte pana Pilečka na telefonním čísle: 602 404 119, nebo e-mailem na adresu obchod@zemi.czKontakt:

Karel Pileček
obchodní zástupce
obchod@zemi.cz
www.zemi.cz
602 404 119


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 7. 2011 15:23
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: ZEMI stavební stroje s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Prodej a servis na smykové nakladače, kloubové nakladače, minirypadla Kubota, pásová rypadla, vysokozdvižné vozíky, teleskopické manipulátory, rypadlonakladače Terex, Fermec i přídavné zařízení.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.