Na trh vstupuje první online porovnávač pojistek s podporou kamenných poboček | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Na trh vstupuje první online porovnávač pojistek s podporou kamenných poboček


Na internetové adrese www.ceskepojisteni.cz byl dnes oficiálně spuštěn nový komplexní porovnávač pojištění provozovaný společností České pojištění a.s. Zákazníkům nabízí široký sortiment finančních produktů, jednoduché ovládání i stálou kontrolu nad uzavřenými smlouvami. Internetové aktivity porovnávače doplňuje síť kamenných poboček.

Porovnávač www.ceskepojisteni.cz je určen nejširšímu spektru zákazníků. Zájemcům o pojištění vychází vstříc velmi jednoduchou a přehlednou obsluhou a širokou nabídkou pojistných produktů. Na rozdíl od podobných projektů na českém internetu se nehodlá specializovat pouze na některé druhy pojištění, jako je například povinné ručení, ale nabídne celou řadu pojistek pro nejrůznější životní situace klientů.

„Náš porovnávač pojistných produktů cílí hlavně na běžné české zákazníky, kterým nabídne nejen rozsáhlé portfolio produktů, ale díky exkluzivním smlouvám s vybranými pojišťovnami i velmi zajímavé ceny,“ uvedl nový ředitel a předseda představenstva společnosti České pojištění a.s. Pavel Ronovský, který má s vedením internetových projektů z oblasti prodeje finančních produktů bohaté zkušenosti. „Samozřejmě hodlám navázat na své předchozí úspěchy s obdobnými projekty a z nováčka bych rád vybudoval jednoho z klíčových hráčů na internetovém pojistném trhu,“ doplnil Ronovský.

Online porovnávání a prodej pojistek na internetu představuje velký a stále rostoucí segment trhu. Odborníci odhadují, že přes specializované porovnávače se uskuteční až 75 % všech online prodejů pojistek a přes internet se dnes pojistí každé páté nově pojišťované vozidlo. Společnost České pojištění proto plánuje služby porovnávače více rozvinout a nabídne zjednodušené produkty s nekomplikovaným a rychlým sjednáním.

Kromě online porovnávače společnost České pojištění buduje také síť kamenných poboček na základě franchisingu a partnerskou síť prodejců vozidel a realit. „Ačkoli je internetový porovnávač pro nás prioritní, rozhodně nechceme být jen internetovým prodejcem. Rádi bychom využili synergie kvalitního porovnávače a tradice sjednávání pojištění v kanceláři makléře,“ vysvětlil Pavel Ronovský. „České pojištění tak vyjde vstříc i konzervativním klientům, kteří si sice pomocí porovnávače vyhledají nejvýhodnější pojistný produkt, avšak při sjednání pojistky preferují osobní komunikaci s odborníkem,“ dodal Ronovský.
Kontakt:

Petr Lesenský
pr@lesensky.cz
+420774743800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 10. 2011 11:56
Kategorie: Finance
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.