Na sto kilometrový Koloběh se hlásí týmy z celé republiky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Na sto kilometrový Koloběh se hlásí týmy z celé republiky


STÁHNOUT 1682normal.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

Dalešice (Třebíčsko) – Dalešický pivovar pořádá 17. května čtvrtý ročník speciálního duatlonového závodu s názvem Koloběh. Pětičlenné týmy musí uběhnout a ujet na kole celkem sto kilometrů kolem Dalešické přehrady. Zájem sportovců z celé republiky je velký. V současné době je přihlášeno dvacet pět týmů.

„Díky své koncepci je Koloběh unikátním závodem v celé České republice. Stejně jako vloni, tak i letos se hlásí týmy z regionu, ale i z ostatních částí republiky,“ říká správce Dalešického pivovaru Ladislav Urban, který také sestavil svůj tým pod názvem Pivovar Dalešice.

Trasa závodu má čtyři okruhy po 25 km
Tohoto speciálního závodu se mohou účastni pětičlenné týmy, které čeká sto kilometrů. Úkolem týmu je dopravit svůj štafetový kolík do cíle závodu. Jeden člen týmu vždy běží, ostatní čtyři jedou na kole. Záleží na strategii, jak často se budou střídat. Není předepsané, jak dlouhou trať musí jednotlivý závodník uběhnout. Nutné je, aby vždy jeden člen týmu běžel. „Teoreticky je možné, aby sto kilometrů uběhl jeden závodník, a ostatní závod odjeli na kole,“ popisuje organizátor Ladislav Urban. Podmínkou závodu je to, že štafetový kolík se nesmí vézt na kole. Soutěží týmy mohou být smíšené, tedy kombinace závodníků a závodnic.
Pro duatlonový závod jsou vytyčeny čtyři trasy po 25 km v okolí Dalešické přehrady. Každý okruh má kontrolní proběh Dalešickým pivovarem. Trasy jsou vedeny většinou po lesních a polních cestách, pouze zčásti po asfaltu.

Nejlepší tým měl čas 5 hodin a 45 minut
Nejlepším týmem v roce 2012 byli Liborovi hoši, zvládli závod za šest hodin a sedmnáct minut. Vloni je předčil tým Šviháci lázeKontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 3. 2014 10:06
Kategorie: Sport
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.