Na prestižní lektorskou cenu byl poprvé nominován český trenér | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Na prestižní lektorskou cenu byl poprvé nominován český trenér


Praha/Vídeň – Na prestižní mezinárodní ocenění v oblasti vzdělávání WIFI Trainer Award 2013 byl poprvé za dobu existence soutěže (67 let) nominován lektor z České republiky. Za výzkum v oblasti tréninku a rozvoje kognitivních schopností mozku dostal nominaci český mentální kouč Tomáš Zdechovský z královéhradecké neurolaboratoře Commservis.com. Ta má již dnes několik poboček po celém světě.

„Jedná se o velmi prestižní ocenění mezi lektory. Už samotná nominace z více jak 12.000 lektorů ze střední Evropy je vnímána jako ocenění samotného trenéra a jeho práce,“ vysvětluje projektová manažerka Martina Honsová z české pobočky rakouské vzdělávací agentury WIFI, která je největší ve střední Evropě.
Trenér Tomáš Zdechovský se několik let úspěšně zabývá výzkumem a tréninkem kognitivních schopností sportovců a manažerů. V současné době trénuje českou juniorskou reprezentaci v moderním pětiboji nebo tým pardubických basketbalistů. O jeho metodiku mají zájem psychologové a trenéři například z Ruska, USA, Izraele, Číny nebo Německa.
„Zda prestižní WIFI Trainer Award 2013 skutečně obdrží, se dozvíme už v dubnu. Ocenění převezmou ceny na gala večeru ve Vídni, kde budou přítomni zástupci řady firem a vládních institucí z celé Evropy. Oceněným lektorům se tak otevřou dveře do mnoha velkých a prestižních společností z celého světa,“ doplnila Martina Honsová.

Kdo je Tomáš Zdechovský?
Tomáš Zdechovský se narodil v roce 1979 v Havlíčkově Brodě na Vysočině, kde také vyrůstal. Po studiu na vysokých školách v České republice a Itálii pracoval jako poradce a osobnostní trenér. Od roku 2007 se zabývá neuro tréninkem, od srpna 2010 spolupracuje s bývalým ředitelem Microsoftu Ivanem Pilným. O svých poznatcích v oblasti tréninku mozku publikoval několik studií a přednášel v řadě států Evropy. Je autorem nápadu prvního vrtulníku řízeného mozkem a tréninkových metod pro sportovce. V současné době žije se svou rodinou v Hradci Králové.
Kontakt:

Martina Honsová
Projektový manažer
honsova@wifi-cz.cz
http://www.wifi-cz.cz/
+ 420 724 317 93
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 3. 2013 12:41
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.