Na operu Carmen přijedou děti z dětských domovů na Vysočině | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Na operu Carmen přijedou děti z dětských domovů na Vysočině


Třebíč – Organizátoři opery pod širým nebem Carmen, která se uskuteční ve středu 30. května, pozvali na toto jediné představení v České republice děti z dětských domovů na Vysočině.

„Vyčlenili jsme lístky speciálně pro dětské domovy. Děti, které vyrůstají bez rodiny, mají omezenější možnosti, proto jsme se rozhodli pozvat je na toto představení. Lístky na operu Carmen přijal dětský domov v Jemnici a v Hrotovicích,“ sděluje organizátor Martin Svoboda a dodává, že i ostatní dětské domovy byly rádi za tuto nabídku, ale kvůli jinému programu nebo z důvodu toho, že mají malé děti, nebo ty větší, které jsou přes týden na internátech a na kolejích, nabízené lístky přenechali jiným. „Jsme moc rádi, že můžeme s dětmi na operu přijet. Jedna dívčina po tomto představení opravdu toužila, takže je moc ráda, že bude moci jet,“ říká ředitelka dětského domova v Jemnici Dagmar Průšová.
Přípravy na operu pod širým nebem v těchto dnech finišují. Podle organizátorů se představení odehraje za jakéhokoliv počasí. „Připravili jsme pro případ protidešťové opatření. Ale věříme, že počasí bude dobré. Bude to jedinečný divácký i posluchačský zážitek,“ říká Svoboda.


Opera Carmen se koná 30. května v 20.30 na Podzámecké nivě v Třebíči. Na webu www.oper-carmen.cz je seznam parkovišť, kde je možné nechat automobil.
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
Mediální konzultant akce
fruhwirtova@commservis.com
737 103 866


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 5. 2012 15:32
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.