Na hradecké výstavě vrtulníků se uzavřely obchody v rekordní výši | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Na hradecké výstavě vrtulníků se uzavřely obchody v rekordní výši


Hradec Králové – Největší vrtulníková výstava, která se druhý květnový týden uskutečnila v Hradci Králové pod názvem European Helicopter Show (EHS), skončila nebývalým úspěchem. Vedle dvacetitisícové návštěvnosti na sobotním leteckém programu došlo v Hradci Králové k uzavření největšího množství kontraktů v historii.

„Přímo během výstavy se uzavřely obchody ve výši 25 milionů dolarů. Další kontrakty minimálně stejné výši budou potvrzeny v následujících týdnech a měsících,“ sdělil dnes za pořadatele předseda představenstva DSA Tomáš Suchánek.
Podle Tomáše Suchánka si navíc odborníci pochvalovali zájem ze strany odborné veřejnosti i budoucích majitelů letecké a vrtulníkové techniky. „Na akci máme řadu velmi dobrých ohlasů z celého světa,“ dodal pořadatel

Letošní vrtulníková akce byla největší v historii
„Během třech dní Hradec Králové navštívila řada předních evropských odborníků na téma vrtulníkového létání. Letošní akce v Hradci Králové byla jednoznačně největší vrtulníkovou show od doby jejich vzniku,“ vysvětluje Daniel Tuček ze společnosti DSA.

European helicopter show navázala na jedenáctiletou tradici vrtulníkových show v Hradci Králové. Pro přípravu dvanáctého ročníku spojila společnost DSA své síly s renomovanou britskou společností zabývající se leteckým výstavnictvím, firmou World Aviation Events s cílem posílit mezinárodní rozsah této v ČR jediné letecké výstavy svého druhu. Helicoptershow v Hradci Králové se tak stala jednou z největší podobných výstav na světě.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Mediální zástupce
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 5. 2013 17:15
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.