Na českém internetovém trhu startuje ambiciózní projekt mClick | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Na českém internetovém trhu startuje ambiciózní projekt mClick


Pardubice/Praha – V pondělí 12. listopadu spustila česká společnost Chovanec Media na internetový trh službu mClick, novinku v oblasti kontextové PPC reklamy, která se tak stane přímým konkurentem podobných služeb společností Seznam, Google a Etarget. Projekt má ambici získat do konce příštího roku pět procent českého trhu a dále se rozšiřovat na další evropské trhy.

„Od dnešního rána je možné se registrovat ve službě mClick a inzerovat nebo vydělávat pomocí mClick Ads a mClick Space na adrese www.mclick.cz. Taktéž je možné plně začít využívat mClick Partner Program, revoluční službu, díky které může kdokoli získat pravidelný příjem přivedením uživatelů do mClicku,“ uvedl projekt jeho ředitel František Hanovec.

Obrovské investice do projektu přinesou řadu vylepšení
Projekt mClick se chce především odlišit od konkurence jednoduchostí ovládání a příjemností webového rozhraní pro uživatele. Už říjnové testování projektu ukázalo, že oproti konkurenci nabídne rozhodně jednodušší používání a řadu novinek.
„Jsme rádi, že mClick konečně můžeme představit uživatelům. Práce však nekončí, máme připravenu celou řadu vylepšení a dalších funkcionalit, které budeme v dalších měsících postupně zapracovávat,“ komentoval uvedení mClicku na trh ředitel František Hanovec.

Více informací:
www.mclick.cz

Další informace:
http://chovanec-media.cz/mClick/prihlaseni.jpg
http://chovanec-media.cz/mClick/kampane.jpg
http://chovanec-media.cz/mClick/web.jpg
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 1

Vydáno: 13. 11. 2012 8:17
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.