MPOWER podporuje výzkum svalové dystrofie | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


MPOWER podporuje výzkum svalové dystrofie


Společnost MPOWER Engineering, a.s. finančně podpořila občanské sdružení Parent Project.

Společnost MPOWER Engineering, a.s. se, v rámci svých aktivit společenské odpovědnosti, stala partnerem občanského sdružení Parent Project. Finanční dar ve výši 30 000 Kč je určen na podporu projektu zaměřeného na výzkum tzv. svalové (muskulární) dystrofie Duchenne/Becker (DMD/BMD), genetického onemocnění, které se projevuje jako postupné ochabování svalstva.

Nezisková organizace Parent Project je sdružením rodičů a blízkých, jejichž děti se s tímto závažným onemocněním narodily. Sdružení se zabývá jak získáváním, zpracováním a předáváním informací o výzkumu DMD/BMD rodičům a odborné veřejnosti, tak základní specializovanou péčí. Snaží se o integraci postižených dětí mezi zdravé vrstevníky a o zlepšování kvality jejich života. Každoročně pořádá setkání rodičů a dětí za účelem výměny zkušeností a vzájemné pomoci. Více o aktivitách sdružení naleznete na webových stránkách www.parentproject.cz.Kontakt:

Alena Marová
Marketing a komunikace
marova@mpowergroup.eu
+420 725 173 398
+420 261 174 491


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 4. 2010 15:47
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: MPOWER, a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Skupina MPOWER integruje firmy v oblasti vývoje, technologie, engineeringu, výroby a servisu armatur pro klasickou a jadernou energetiku. MPOWER navazuje na dlouholetou tradici vývoje a výroby průmyslových armatur koncernu SIGMA Modřany a disponuje unikátním technickým a výrobním know-how. Vlastní vývojové, technologické, konstrukční a výrobní zázemí spolu s rozvinutou sítí výrobních kooperací umožňuje pružně reagovat na individuální potřeby zákazníků. Výrobky značky MPOWER jsou doplňovány o nové typy a výrobkové řady s cílem umožnit komplexní dodávky při výstavbě nových elektrárenských objektů.
Společnosti skupiny MPOWER: MPOWER, a.s., MPOWER Engineering, a.s., Technology Center, s.r.o., MPOWER SLOVAKIA, a.s., OOO MPOWER MOSKVA, Armaturka Vranová Lhota, a.s. Webové stránky skupiny MPOWER: www.mpowergroup.eu.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.