MORROWS – nový svěží design na českém trhu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


MORROWS – nový svěží design na českém trhu


Na český trh vstoupila nová designová značka zaměřující se na výrobu módních doplňků. Pod názvem Morrows nabízí kabelky, tašky, obaly, interiérové doplňky a šperky. Produkty značky Morrows, za jejímž konceptem stojí tým mladých českých designérů, jsou určeny každému, kdo má rád jednoduchý a funkční design.

„Vsadili jsme na jednoduchost, ale současně dbáme na to, aby naše výrobky vypadaly atraktivně, příjemně se nosily a maximálně si zachovaly svoji funkčnost. Chceme k módnímu designu přistupovat neotřele, chceme pravidelně přinášet na trh netradiční nápady, ale klademe velký důraz i na praktičnost. Proto dříve, než pustíme nový výrobek do prodeje, podrobujeme jej důkladnému otestování při několikaměsíčním používání,“ řekla Barbara Slezáková, designérka a spolumajitelka značky Morrows.

Všechny produkty značky Morrows jsou zhotoveny z filcu, který byl vyroben na zakázku podle požadavků designérů. Gramáž, barevnost, tloušťka i pevnost tak přesně splňují požadavky na funkčnost jednotlivých výrobků. Materiál je velmi příjemný na dotek a při dodržení pravidel k údržbě se dá i bez problémů prát a čistit.
První doplňky z kolekce Morrows jsou vyráběny ve třech základních barvách – univerzální černé, konzervativní šedohnědé a svěží limetkové – a v jejich vzájemných kombinacích. Nové kolekce brzy rozšíří portfolio značky nejen o nové barvy, ale i o kombinace s dalšími materiály. Přibudou také speciální limitované edice k nejrůznějším příležitostem. První z nich, která se v dílně Morrows právě dokončuje, bude růžová valentýnská kolekce.

„Myslíme i na muže a v nejbližší době plánujeme rozšíření sortimentu o pánské tašky a další doplňky. Nové budou i designové tašky na notebooky, obaly na smartphony a tablety. V dílně nám leží již hotové návrhy, kterými rozšíříme řadu interiérových doplňků. Pro nadcházející plesovou sezónu máme připravenou stříbrnou kolekci šperků pro ženy i muže,“ prozradila Barbara Slezáková.
Výrobky značky Morrows je možné zakoupit v internetovém obchodě na adrese www.morrows.cz nebo prostřednictvím přímých prodejců – Morrows Madam nebo Morrows Man. Sehnat se ale dají také v celé řadě obchodů s designovými produkty a módou. K vidění budou i na dalším ročníku pražského Designbloku nebo na zahraničních veletrzích designu v Miláně nebo ve Frankfurtu nad Mohanem.
„Plsť byla oblíbeným materiálem německého umělce Josepha Beuyse, kterého jsme za studií obdivovali, a jsem ráda, že naše studentská láska mohla dostat v dílně Morrows konkrétní tvar. Své produkty sami nosíme a těší nás, že si získávají oblibu i u našich zákazníků,“ dodala Barbara Slezáková, designérka a spolumajitelka české značky Morrows.
Kontakt:

Petra Hubálková
hubalkova@tristarpromotion.cz
www.morrows.cz
775208198


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 11. 2011 10:32
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Morrows s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.