Moravskoslezští Mladí lidovci založili krajskou organizaci s podporou europoslance Zdechovského | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Moravskoslezští Mladí lidovci založili krajskou organizaci s podporou europoslance Zdechovského


STÁHNOUT MS-ML.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

V ostravské kanceláři poslance Petra Kudely se sešli Mladí lidovci z Moravskoslezského kraje, aby založili v pořadí již osmou krajskou organizaci spolku. V debatě se svým členem a europoslancem Tomášem Zdechovským společně zhodnotili průběh eurokampaně a možnosti práce na kampani v Moravskoslezském kraji v podzimních komunálních volbách.

Jako čerstvý europoslanec zhodnotil Tomáš Zdechovský klíčové momenty, které mu v jeho patnáctileté politické aktivitě pomohly získat klíčové zkušenosti pro práci profesionálního politika, kterým europoslanec musí být. Kladl při tom důraz na podporu, kterou mohou a mají výše postavení politici poskytovat profilujícím se politikům na komunální úrovni, a na synergii, která má mezi členy KDU-ČSL vznikat.

V bloku hodnotícím eurokampaň vysvětlil Tomáš Zdechovský, jak se osvědčila jednak internetová a jednak kontaktní kampaň. Pro facebokovou kampaň bylo mimo jiné klíčové zapojení členů KDU-ČSL v diskusích a na facebooku. V kontaktní kampani je nejdůležitější přesvědčovací schopnost. Zároveň celorepublikovou kampaní získal jako europoslanec přehled o situaci ve všech koutech země, a to jak v oblasti různé životní úrovně obyvatel, tak v oblasti jejich vnímání lidovecké politiky. Tomáš Zdechovský přislíbil KDU-ČSL i Mladým lidovcům v Moravskoslezském kraji spolupráci v kraji, který spolu s dalšími čtyřmi kraji ČR dostal jako europoslanec za KDU-ČSL pod patronát.

Mladé lidovce před jejich ustavující schůzí přišli pozdravit také krajský předseda Jiří Carbol, krajská zastupitelka Věra Pražáková a ostravský okresní předseda Zbyněk Pražák. V navazující ustavující schůzi moravskoslezští Mladí lidovci načrtli plány pro svou činnost v kraji. Předsedou Krajské organizace Moravskoslezského kraje byl následně zvolen Michal Jedlička z Opavy a místopředsedy byli zvoleni Radim Kozelský, Antonín Světinský a Jan Zasadil.

- See more at: http://mladilidovci.cz/moravskoslezsti-mladi-lidovci-zalozili-krajskou-organizaci-s-podporou-europoslance-zdechovskeho/#sthash.4oBMDXH8.dpufKontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 6. 2014 18:12
Kategorie: Politika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.