MojeSchránka.cz spuštěna! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


MojeSchránka.cz spuštěna!


Aplikace MojeSchránka plně nahrazuje webovou aplikaci datových schránek. Stáhnout aplikaci MojeSchránka ZDARMA, je nyní možné na www.mojeschranka.cz.

Společnost Webtica Software s.r.o. vyvinula své vlastní řešení pro datové schránky, aplikaci MojeSchránka. Aplikace MojeSchránka plně nahrazuje webovou aplikaci datových schránek. Stáhnout aplikaci MojeSchránka ZDARMA, je nyní možné na www.mojeschranka.cz.

MojeSchránka přináší uživatelům možnost kompletní a komfortní práce s datovou schránkou. MojeSchránka má jednouché a intuitivní ovládání jako má např. MS Outlook nebo Mozilla Thunderbird, proto práci s aplikací zvládne každý. Aplikace MojeSchránka je řešením jak pro podnikatelské subjekty, tak pro orgány státní správy.

„Díky aplikaci MojeSchránka je možné spravovat neomezené množství datových schránek, rozesílat datové zprávy na pověřené pracovníky nebo odpovědná oddělení uvnitř společnosti. Tyto výhody webová aplikace datových schránek neumožňuje,“ uvedl ke spuštění MojeSchránka Lukáš Vysloužil, ředitel vývoje Webtica Software s.r.o.

Používání aplikace MojeSchránka má ale i další výhody, mezi které např. patří podpora práce s archivem a vyhledávání zpráv, automatické stahování nových zpráv, vizuální i zvukové upozornění na novou zprávu a taky podpora uživatelských rolí a firemního workflow uvnitř společnosti.
Kontakt:

Lenka Holubová
lenka.holubova@webtica.com
773444743


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 7. 2009 10:48
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Webtica Software s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Webtica Software s.r.o. je technologická a konzultační společnost zaměřená na vývoj a implementaci aplikací pro řízení procesů, helpdesk, informačních systémů a vývoj software na zakázku. Webtica Software s.r.o. je složena z týmu specialistů s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje aplikací. Mezi klienty Webtica Software patří řada malých a střední firem i nadnárodních společností.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.