Mistrovství ČR ve všestrannosti v Humpolci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Mistrovství ČR ve všestrannosti v Humpolci


Humpolec – O víkendu 16. a 17. července se v jezdeckém areálu Školního statku v Humpolci konají tradiční závody v olympijské jezdecké disciplině všestrannosti. Na Mistrovství České republiky se chystají desítky závodníků a stovky diváků.

V sobotu 16. července v 9.00 začínají skokové a drezurní zkoušky. V neděli od 9.00 se jezdci předvedou v terénních zkouškách. „Mistrovství České republiky v této jezdecké disciplíně pořádáme v Humpolci už mnoho let a areál závodiště může nabídnout velice dobré podmínky pro všechny účastníky i atraktivní podívanou pro diváky. V letošním roce se koná Mistrovství České republiky v kategoriích mladších a starších juniorů a je pořádáno jako Cena rodinného pivovaru Bernard,“říká pořadatel Jiří Klubal.
Průběh soutěží všestrannosti lze přirovnat k atletickému víceboji. Jezdec na stejném koni absolvuje v tři rozdílné, na sobě nezávislé, zkoušky. Tedy zkoušku drezurní, která je testem dokonalé souhry jezdce a koně, dále zkoušku skokovou, která kromě skokových schopností koně prověřuje psychickou odolnost dvojice a také zkoušku terénní. Při ní jezdec a kůň překonávají v členitém terénu překážky, které dokonale prověří jejich trénovanost a vytrvalost. Vítězem je nejlépe připravená dvojice s nejmenším počtem trestných bodů.
Letos poprvé budou závody rozšířeny o soutěže Kvalifikačních kol Zlaté podkovy, při kterých se jezdci mohou kvalifikovat pro start ve finále celého seriálu Zlaté podkovy. Ta se koná v Humpolci 19. – 21. srpna.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 7. 2011 10:07
Kategorie: Sport
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.