Mistrovství ČR v olympijské disciplíně všestrannost o víkendu v Humpolci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Mistrovství ČR v olympijské disciplíně všestrannost o víkendu v Humpolci


Humpolec – V pátek 13. července startuje v 9.00 Mistrovství České republiky v olympijské disciplíně všestrannost, které se koná na závodišti Školního statku Humpolec – Dusilov. V pátek 13. července začnou v 9.00 drezurní zkoušky, v sobotu od 9.00 terénní zkoušky a v neděli 15. července od 10.00 skokové zkoušky. Mistrovství České republiky ve všestrannosti se pojede v kategoriích senioři, junioři mladší a starší, děti a pony.

„Průběh soutěží všestrannosti lze přirovnat k atletickému víceboji. Jezdec na stejném koni absolvuje v tři rozdílné, na sobě nezávislé, zkoušky. Tedy zkoušku drezurní, která je testem dokonalé souhry jezdce a koně, dále zkoušku skokovou, která kromě skokových schopností koně prověřuje psychickou odolnost dvojice a také zkoušku terénní. Při ní jezdec a kůň překonávají v členitém terénu překážky, které dokonale prověří jejich trénovanost a vytrvalost. Vítězem je nejlépe připravená dvojice s nejmenším počtem trestných bodů,“ popisuje jeden z hlavních organizátorů jezdeckých závodů Jiří Klubal.
Na závodiště do Humpolce se chystají desítky koňů se svými jezdci a stovky návštěvníků, mezi nimiž jsou tradiční návštěvníci a milovníci koní z celé republiky.
Další významnou akcí, která se bude konat na humpoleckém kolbišti, je Finále seriálu závodů Zlaté podkovy. To se uskuteční v termínu 24. až 26. srpna.

Podrobný program na www.zlatapodkova.cz
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 7. 2012 14:17
Kategorie: Sport
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.