Mio zavádí doživotní aktualizace map | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Mio zavádí doživotní aktualizace map


Mějte u sebe vždy aktuální a spolehlivé mapy bez dalších příplatků

Praha, 20. října 2011 – Mio, přední světový dodavatel přenosných navigačních zařízení, poskytuje nyní při nákupu vybraných modelů Mio Spirit doživotní aktualizace map. Stačí, aby uživatelé zaregistrovali svoje zařízení, a získali tak bezplatně nejnovější aktualizace map až čtyřikrát ročně po dobu životnosti jejich navigace. Pro ostatní modely stále platí dvouletá aktualizace při koupi zařízení.

Každé zařízení Mio je již dodáváno s garancí aktuálních mapových podkladů, která řidičům zaručuje, že budou navigováni podle nejnovějších dostupných map. Cesty se však stále mění. Křižovatky jsou nahrazovány kruhovými objezdy, staví se další silnice a nové obytné čtvrti. S doživotní aktualizací map Mio se mohou uživatelé spolehnout, že je jejich navigační zařízení dovede vždy bezpečně a spolehlivě do požadovaného cíle. Aktualizované mapy je budou v místě příjezdu také informovat o nově otevřených restauracích, muzeích a dalších zajímavých místech v okolí, která stojí za návštěvu.

Užitečné informace od milionů řidičů
Cesty se neustále mění podle dění ve společnosti. S doživotní aktualizací map Mio si uživatelé nemusí dělat s těmito změnami žádné starosti. Mapové podklady jsou shromažďovány a ověřovány prostřednictvím desítek tisíc globálních zdrojů, od vládních dokumentů a bezpečnostních orgánů až po stavební společnosti a řidiče kamionů, speciální terénní pracovníky, satelitní a letecké snímky či mapovací vozy. To vše završují informace od milionů řidičů, které jsou využívány jako klíčový doplňkový zdroj pro poskytování co možná nejpřesnějších a funkčních map. Údaje od těchto řidičů jsou ověřeny a zabudovány do map, což je užitečné zejména v geograficky členitých nebo venkovských oblastech, které nejsou tak často pokrývány jinými zdroji dat. Rostoucí globální komunita uživatelů map je pro budoucí digitální mapy významným přínosem. Jedná se o uživatele žijící v daném místě a jezdící po těchto cestách každý den, kteří poskytují ostatním řidičům řadu zajímavých a užitečných informací.

Snadná registrace
Vše, co musí uživatelé udělat, aby bezplatně získali doživotní aktualizace map, je zaregistrovat svůj nový přístroj Mio během 30 dnů od nákupu na www.mio.com/lifetimemaps. Po provedení několika jednoduchých kroků obdrží aktivační klíč spolu s pokyny pro použití a zprávu o nových mapách k aktualizaci na zadanou e-mailovou adresu, kterou uvedli při registraci. Aktualizace jsou poskytovány po celou dobu životnosti navigace, což je doba, po kterou Mio dokáže podporovat a opravovat produkt, nebo doba, dokud společnost Mio nepřestane dostávat aktualizovaná mapová data či podpůrný software od svého dodavatele.

Doživotní navigační služba
Doživotní aktualizace map je nová unikátní služba, která doplňuje širokou škálu funkcí
v navigacích Mio. Jsou jimi například Smart RoutesTM, inteligentní funkce, která předpovídá dopravní zácpy na základě předchozích dat, nebo LearnMe™, chytrý systém, který se učí a přizpůsobuje stylu jízdy každého řidiče a pomáhá mu v přesnosti odhadu času příjezdu do cíle. Dalšími standardními funkcemi jsou dopravní informace v reálném čase, menu QuickStart™, čtení názvů ulic (TTS), vyhledávání klíčových slov, informace o omezení rychlosti, databáze rychlostních radarů, navigace v tunelech a mnohé další.

Dostupnost a cena
Doživotní záruka je poskytována na produkty Mio Spirit 487, 680, 685 a na model Spirit 687. Více informací včetně podmínek poskytování služby najdete na www.mio.com/lifetimemaps.
Chcete-li získat další informace o službách, produktech a maloobchodních cenách, navštivte, prosím, www.mio.com/cz nebo kontaktujte vašeho regionálního zástupce Mio.
Kontakt:

Stanislav Přibyl
Key Account Manager
stanislav.pribyl@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 10. 2011 16:33
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.