Mio představuje novou funkci pro profesionální řidiče | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Mio představuje novou funkci pro profesionální řidiče


Režim nákladního vozu zajistí bezpečnější a efektivnější dopravu do cíle

Praha, 22. září 2011 – Společnost Mio nabízí pro své navigace Spirit nový „Režim nákladního vozu“ určený profesionálním řidičům. Tato funkce poskytuje navigování s ohledem na rozměry, váhu, typ vozidla a jím převážený náklad. Řidiči jsou díky aktuálním a přesným informacím o silniční síti dovedeni do cíle bezpečnější a efektivnější cestou.

„Režimem nákladního vozidla jsme se rozhodli pomoci řidičům, kteří často musí měnit trasu s ohledem na hmotnost či rozměry automobilu či aktuálního nákladu. Díky jemu se snadno vyhnou například nebezpečně ostrým zatáčkám a jsou v dostatečném předstihu vizuálně i verbálně informováni o nejvyšších povolených rychlostech pro nákladní vozy, aby mohli včas a bezpečně zpomalit,“ říká Tomáš Kudweis, obchodní a marketingový manažer společnosti Mio Česká republika a Slovensko.

Cesty jsou vypočítány na základě rozměrů nákladního vozidla, jeho váhy, typu a nákladu, který převáží. Rozsáhlá data o silničních sítích a konkrétní cestovní informace jsou využity pro výpočet trasy bez úzkých a nebezpečných silnic. Řidiči jsou tak navigováni do cíle daleko bezpečněji a efektivněji, bez nečekaných překvapení na trase, jako jsou nízké železniční podjezdy a mosty s omezenou hmotností. Výhodu nového režimu využijí také majitelé karavanů či obytných vozů, které mají větší rozměry i hmotnost.

Informace potřebné pro Režim nákladního vozidla jsou dostupné pro země jako: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Velká Británie.

Tento produkt je určen pro navigace řady Mio Spirit 480 a vyšší a zájemci si jej mohou snadno koupit a aktivovat pomocí internetových stránek společnosti Mio. Před jeho zakoupením je nutné pouze zkontrolovat, zda jsou mapová data aktualizována na verzi 2011.03. Všechny aktuální modely navigací řady Mio Spirit se nyní prodávají s dvouletou aktualizací map zdarma, takže získat novou mapu lze velmi snadno.

Aktivační klíč pro užívání „Režimu nákladního vozu“ je ke stažení na http://eu.mio.com/cs_cz/rezim-nakladniho-vozu.htm. Cena je 69,99 Euro (cca 1 680 Kč).

Chcete-li získat další informace o službách, produktech a maloobchodních cenách, navštivte, prosím, www.mio.com/cz nebo kontaktujte vašeho regionálního zástupce Mio.
Kontakt:

Stanislav Přibyl
Key Account Manager
stanislav.pribyl@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 9. 2011 15:20
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.