Mio představuje bezdrátovou parkovací kameru k navigacím | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Mio představuje bezdrátovou parkovací kameru k navigacím


Nový automobilový doplněk pro zvýšení bezpečnosti při parkování

Praha, 12. prosince 2011 – Společnost Mio rozšiřuje portfolio svých produktů o novou bezdrátovou parkovací kameru. Tento automobilový doplněk zajistí řidičům maximální bezpečnost při jízdě už od výjezdu z parkoviště až po jeho zaparkování v cílové destinaci. Novinka umožňuje řidičům snadno získat přehled o tom, co se děje za jejich vozidlem.

„Řidiči mohou díky nové bezdrátové parkovací kameře snadno sledovat dění a pohyby předmětů i lidí za vozidlem či snadno zaparkovat v těsných prostorech. Společnost Mio se tak snaží zvýšit bezpečnost na parkovacích místech a rozšířit další využití GPS navigací Mio,“ říká Tomáš Kudweis, obchodní a marketingový manažer společnosti Mio Česká republika a Slovensko. „Při vývoji tohoto produktu jsme také mysleli na snadné a univerzální propojení kamery i s integrovanými systémy v autě, které jsou vybaveny LCD obrazovkou,“ dodává T. Kudweis.
Zatímco navigace navádí řidiče při jízdě, parkovací kamera jim poskytuje bezpečnostní opatření na začátku a na konci cesty. Kamera se instaluje na registrační značku, přičemž se vysílač umisťuje do kufru nebo do jiné chráněné části vozidla. Bezdrátový přijímač se pak umístí k GPS navigaci či LCD obrazovce některého ze zabudovaných systémů a v autě tak nejsou nutné žádné propojovací kabely.
Hlavní vlastnosti a funkce bezdrátové parkovací kamery Mio:
• Kamera je odolná vůči prachu a vodě, což potvrzuje certifikace IP67, které je zárukou vysoké ochrany před prachem a vlhkem.
• Široká viditelnost - širokoúhlá čočka s pozorovacími úhly 120° vodor. a 100° svisle.
• Automatické zapnutí - přepínání z navigačního do parkovacího režimu je automaticky zajištěno po zařazení zpětného chodu.
• Univerzální zobrazení – možnost připojení k GPS navigaci nebo LCD obrazovce některého ze zabudovaných systémů univerzálním konektorem AV jack
• Bezdrátové připojení - není třeba instalovat ve vozidle propojovací kabely
• Snadná instalace – kamera je dávána s držákem za registrační značku

Chcete-li získat informace o produktech a maloobchodních cenách, navštivte, prosím, www.mio.com/cz nebo kontaktujte vašeho regionálního zástupce Mio.
Kontakt:

Stanislav Přibyl
Key Account Manager
stanislav.pribyl@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 12. 2011 15:58
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.