Michal Zapletal se stal obchodním ředitelem OKIN FACILITY | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Michal Zapletal se stal obchodním ředitelem OKIN FACILITY


Novým obchodním ředitelem významného poskytovatele služeb facility managementu OKIN FACILITY se stal Michal Zapletal. Zodpovědný bude za řízení veškerých obchodních aktivit firmy včetně zahraničních zastoupení.

„V OKIN FACILITY bude mým úkolem řídit obchodní procesy v souladu s firemní strategií. Kromě toho budu dohlížet na rozvoj vztahů se stávajícími i potenciálními klienty v České republice i v zahraničí, kde má naše společnost své aktivity,“ uvádí ke svému nástupu do funkce Michal Zapletal.

Michal Zapletal má velké zkušenosti v rámci obchodu u velkých nadnárodních korporací. Doposud působil jako country sales manager v české pobočce amerického poskytovatele expresních a nákladních přeprav a logistických služeb UPS. V roce 2009 byl oceněn za nejlepší plnění obchodního plánu v evropském měřítku. V minulosti dále spolupracoval mj. s firmami Lekkerland Česká republika nebo IMPAC Ltd. „Jsem přesvědčen, že trh poskytování služeb facility managementu v sobě stále ukrývá obrovský potenciál. Moc se těším na zúročení zkušeností z globálních firem v prostředí velké české společnosti, která expanduje úspěšně v zahraničí,“ uzavírá Zapletal.

Michal Zapletal (42 let) je absolventem Filozofické fakulty Univerzity Karlovy obor anglistika, bohemistika, psychologie a mezi jeho záliby patří psychologie a sport.Kontakt:

Jiří Kaňa
Account Executive
jiri.kana@stance.cz
www.stance.cz
+420 721 331 593
+420 224 810 809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 12. 2011 11:54
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.