Mezinárodní headhunterská společnost založila právní divizi | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Mezinárodní headhunterská společnost založila právní divizi


Lydon Wells, konzultantská a headhunterská společnost zabývající se poradenstvím v oblasti řízení lidských zdrojů, oznámila své rozhodnutí rozšířit souhrn poskytovaných služeb o právní divizi Lydon Wells Legal. Stala se tak jednou z mála společností, které svým klientům nabízí možnost využití služeb advokátní kanceláře.

Lydon Wells působí na českém trhu od roku 2008. Během této doby se jí podařilo navázat spolupráci s desítkami subjektů v podnikatelské i nekomerční sféře a doporučit na klíčová místa ve vedení těchto společností uchazeče, kteří beze zbytku splňovali požadovaná kritéria, čímž efektivně napomohla optimalizaci procesů v oblasti řízení lidských zdrojů. Tento druh činnosti však vyžaduje odborný rozhled nejen v této oblasti, ale také v oblasti práva. Množící se požadavky klientů na zajištění právních služeb vedly k tomu, že vedení přistoupilo k myšlence rozšířit společnost o právní divizi Lydon Wells Legal.

Své jméno spojili s advokátní kanceláří poskytující komplexní servis v oblasti práva obchodního, pracovního, práva nemovitostí, duševního vlastnictví a v jiných oblastech souvisejících s chodem společností. „Delší dobu pozorujeme u našich obchodních partnerů nejistotu v právních otázkách. Jelikož jsou vztahy mezi námi založeny na velmi úzkém a důvěrném pracovním kontaktu, chtěli jsme jim vyjít vstříc a nabídnout možnost širších služeb tak, aby mohli řešit své otázky a problémy tzv. in-house,“ říká Peter Hradil, managing partner Lydon Wells. „Spojili jsme tedy naše know-how s advokátní kanceláří, u níž jsme si jisti její důvěryhodností a profesní způsobilostí. Tyto požadavky naprosto splňovala kancelář vedená Mgr. Alicí Kubíčkovou, LL.M.. Podmínky spolupráce byly vyjednány tak, aby byly spokojeny nejen obě strany, ale především naši klienti,“ dodává Hradil.

„Mít všechny právní náležitosti v pořádku je v dnešní době absolutní nutností. Hrozba případných soudních sporů nebo sankcí ze strany státních orgánů jistě není pro společnosti příjemnou záležitostí a vrhá na ně stín, ať už jsou v právu, či nikoliv. Odpovědný manažer si uvědomuje, že je zapotřebí těmto nepříjemnostem předcházet,“ říká Alice Kubíčková, ředitelka vzniklé advokátní kanceláře Lydon Wells Legal. „Jsme velmi rádi, že můžeme propojit naše právní znalosti a kontakty s profesními zkušenostmi a kontakty společnosti Lydon Wells. Máme za sebou široký záběr úspěšně vyřešených právních kauz. Současní i potenciální obchodní partneři se tak mohou opřít o znalosti zkušených právníků,“ dodává.

Lydon Wells Legal rovněž pružně reaguje na nastalé změny v právním řádu. V souvislosti s tímto poskytuje kancelář svým klientům možnost řešit případné spory formou mediace, což představuje rychlé a efektivní dosažení výsledků. „Tuto možnost kvitují s povděkem také naši zahraniční klienti, kteří jsou seznámeni s možnostmi mediace ze svých domovských zemí. Dlouhé čekací doby soudního projednávání právních případů tak už nemusí představovat problém. Mediační řešení kauz je v současné době našimi klienty velmi žádané,“ říká Alice Kubíčková.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 3. 2012 14:05
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: Lydon Wells (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
konzultantská a headhunterská společnost zabývající se poradenstvím v oblasti řízení lidských zdrojů
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.