Metody prodlužování vlasů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Metody prodlužování vlasů


Málokterá žena je sama se sebou stoprocentně spokojena a to zejména, když se jedná o vlasy. V případě vlasů je ale řešení problému velmi snadné a jednoduché. Tam, kde byla příroda příliš skoupá a ženě nadělila jen řídké, jemné a pomalu rostoucí vlasy, je možné použít osvědčené řešení pomocí zhušťování a prodlužování vlasů.

Cena prodloužení vlasů v extrémních délkách může sice udělat průvan v peněžence, ale v mnoha případech lze dosáhnout výrazných výsledků za velmi přijatelnou cenu. Ta totiž závisí na druhu vlasů, délce vlasů a pochopitelně množství použitých vlasů (váze). Bude-li se tedy jednat jen o mírné prodloužení vlasů zaměřené spíše na zvýšení objemu, bude konečná cena výrazně nižší, než tomu je u extrémního prodloužení.

V současné době se na trhu nabízí asi 10 metod prodlužování vlasů, v podstatě se ale nejedná ani tak o různé způsoby, ale spíše různá obchodní označení. Pro lepší orientaci se dají jednotlivé metody prodlužování vlasů dělit asi na tyto základní způsoby.

Lepení vlasových pramínků pomocí teplem rozpustného lepidla. Jedná se například o metody Great lengths, Hair Dreams, So.cap, Keratin atd.

Uchycení vlasových pramínků přímo k vlasům pomocí teplem smrštitelné trubičky - jako tomu je například u metody Bond Plus nebo Belargo.

Vlasové pásky a vlasové tresy - což jsou proužky látky nebo PVC, na kterých jsou přichyceny vlasy. Pásky a tresy mohou být uchyceny k vlastním vlasům mechanicky jako například je tomu u metody Clip-in a Clip On, pomocí kovových spojek. Popřípadě lepením lepicí páskou jako tomu je u metody Hairtalk, nebo je možné vlasové tresy přišít přímo k vlastním vlasům.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 9. 2011 14:23
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: SkyMedia (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.