MEDILADY – ČESKÝ PATENT PRO KVALITNÍ ŽIVOT BEZ INKONTINENCE | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


MEDILADY – ČESKÝ PATENT PRO KVALITNÍ ŽIVOT BEZ INKONTINENCE


Společnost MEDIPUNKT s.r.o. přichází na trh s novinkou MEDILADY - unikátním řešením inkontinence. Jedná se o patentovanou pomůcku pro posilování svalů pánevního dna. Stačí cvičit 3 minuty denně.

Medilady pomáhá efektivně řešit problémy s inkontinencí a působí také jako prevence proti hemeroidům. Tuto cvičební pomůcku ocení všechny ženy, které potřebují posílit svaly pánevního dna, tzv. Kegelovy svaly. Jedná se o neinvazivní řešení bez chirurgického zákroku a při pravidelném používání se výsledek dostaví velmi rychle. Ušetří se tak za nákup inkontinenčních prostředků. Stačí cvičit 3 minuty denně.

Inkontinence = nedobrovolný únik moči postihuje 20 % žen kolem 45. roku života, 30 % žen kolem 50 let věku a dokonce 40 % u 65letých žen. Únikem moči tedy trpí v průběhu svého života minimálně 50 % žen (30 % z nich trpí depresemi ze snížení kvality života). Nejrizikovější skupinou jsou ženy v období menopauzy.

Novinku Medilady nyní zakoupíte v akci s dárkem za 1880 Kč v lékárně, u lékaře nebo na www.medipunkt.cz.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 11. 2011 14:50
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Medipunkt s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.